Hloubkové čištění látkových sedaček a impregnace sedaček

Každý doma na něčem musí sedět, na něčem spát. Jsou nedílnou součástí domovů i pracovišť.

Čištění sedaček, čištění křesel, čištění čalounění, čištění polstrování židlí, čištění opěráků a madel, čalouněných lavic, čištění podsedáků, čištění sedacích pytlů, čištění matrací, odstranění skvrn a fleků, čmáranců, a různých možných i nemožných znečištění.

Čištění je prováděno proškolenými pracovníky na vysoké odborné úrovni, za použití profesionálního systému čištění Prochem Professional.

Čištění začíná důkladným vysátím a zbavením se roztočů, alergenů, sporů a plísní i prachových částic, jenž jsou zaprány do vody metodou HYLA a Vax Professional, tím jsou připravena na hloubkové vakuové vodní čištění metodou “vaxing”.

Následuje hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vakuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá automaticky, navíc nehrozí sražení vlákna.

Pokud jsou sedačky, či další věci znečištěny tak, že nepomohl vaxingový proces, dojde k ručnímu dočištění.

Hloubkové čištění látkových sedaček a impregnace sedaček

Hloubkové čištění látkových sedaček a impregnace sedaček

Vlněné sedačky: čistíme roztokem Vax Professional Woolcare nebo PUREX Woolcare zaručující stálobarevnost a antibakteriální učinek.

Hedvábné sedačky: čistíme na sucho jemnou mýdlovou pěnou udržující přirozenou mastnotu vlákna a stálobarevnost vlákna.

Přírodní sedačky: čistíme roztokem Vax Woolcare nebo PUREX Woolcare zaručující stálobarevnost a antibakteriální učinek.

EKO a ostatní materiály: čistíme vždy typem nejvhodnějšího roztoku vybraného dle hlavního podílu vlákna či složení koberce.

Odstranění zvířecích pachů: čistíme roztokem Vax Professional™ Pets cleaner eliminující pachy moči, srsti, potu aj. zaručující stálobarevnost a antibakteriální účinek.

Odstranění tabákových pachů: čistíme roztokem Vax Professional™ Antitobacco cleaner eliminující pachy tabáku či kouře zaručující provonění vlákna materiálu.

Odstranění zvířecích skvrn: čistíme speciální antibakteriální pěnou Vax Professional™ Stain remover se silným desinfekčním hloubkovým účinkem zaručující stálobarevnost.

Odstranění silných skvrn: čistíme speciální roztokem Autoglym Interiér Shampoo se silným čistícím hloubkovým účinkem zaručující stálobarevnost.

Impregnace sedaček a židlí je velmi důležitá. Pomáhá udržet vyčištění vlákna a povrchu sedačky výrazně delší dobu, jelikož vyčištěné vlákno sedačky je ochráněno vrstvou molekul, které obalí jádro vlákna a zamezí tak pronikání nečistot do vlákna potahové látky sedačky a je mnohem snadnější na čištění a údržbu, jelikož všechny nečistoty po dobu trvání impregnace ulpívají na povrchu sedačky a lze je setřít či odsát.

Nano-impregnace látek a textilií proti zašpinění zajistíme prostřednictvím profesionální britské techniky Vax Professional a speciálních antialergenních čistících prostředků značky.