Strojové čištění povrchů

Strojové čištění, strojové mytí, strojové horkovodní čištění, strojové horkovodní mytí, strojové tlakové čištění, strojové parní čištění, strojové mechanické čištění, strojové tryskání povrchů, strojové pískování povrchů, strojové čištění podlah, strojové čištění povrchů, strojové čištění stropů, strojové čištění fasád, strojové čištění střech, strojové čištění koberců a sedaček včetně profesionálních doplňkových služeb jsme pro Vás připraveni zajistit v rámci České republiky a Prahy.

Potřebujete zajistit důkladné strojové čištění a úklid podlah či povrchů ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři či firmě nebo budově ve Vašem regionu?

Strojové čištění Praha a okolí, strojové čištění Mělník, strojové čištění Česká lípa, strojové čištění Mladá Boleslav, strojové čištění Liberec, strojové čištění Ústí nad Labem, strojové čištění Děčín, strojové čištění Kladno, strojové čištění Benešov, strojové čištění Beroun a strojové čištění Brno, strojové čištění Plzeň a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Strojové čištění podlah, schodů a povrchů ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři či komerčním nebo průmyslovém objektu je prováděno různými metodami dle typu podlah a typu povrchů. Naše metody se zakládají na kvalitních a prověřených úklidových prostředcích s použitím moderní a účinné čistící strojové techniky renomovaných značek.

Naše firma je držitelem certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky čištění, úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Strojové čištění a úvodní informace

Strojové čištění podlah, schodů a povrchů je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojové čištění podlah, schodů a povrchů od A-Z včetně doplňkových služeb. Podstata námi poskytovaných kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Strojové čištění podlah, schodů a povrchů je vždy zastřešováno naším vedoucí pracovníkem či jednatelem firmy. Každý z nás je povinen k našemu klientovi dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám dorazí na strojové čištění podlah, schodů a povrchů jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Naše služby poskytujeme i pro tzv. VIP a celebrity a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Objednávka strojového čištění

Objednávka strojového čištění podlah, schodů a povrchů předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně strojové čištění objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem. Nejvhodnější forma objednávky strojového čištění a úklidu podlah a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet. V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místaStrojové čištění povrchů
 2. Plocha a rozsah znečištění
 3. Počet schodů a či m2 plochy
 4. Čas a preferovaný termín realizace
 5. Rozsah strojového čištění
 6. Typ povrchu / podlahy / materiálu
 7. Impregnace, nátěr, anti-graffiti,
 8. Specifikace povrchové úpravy
 9. Doplňkové služby

Cenová nabídka strojového čištění

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Strojové čištění podlah, schodů a povrchů ve Vaší domácnosti, kanceláři a komerčních nebo skladových prostorách a následná cenová nabídka vždy obsahuje důležité informace, ze kterých se celkový rozpočet skládá:

 1. Adresa a lokalita místaStrojové čištění povrchů
 2. Počet pracovníků
 3. Počet hodin (vždy odhad)
 4. Cena kč / hod
 5. Cena kč /m2
 6. Doprava
 7. Speciální čističe či impregnace
 8. Doplňkové služby (čištění koberců, podlah aj.)
 9. Předběžná konečná částka

Strojové čištění podlah, schodů a povrchů ve Vašich prostorách může být úkon na jeden a leckdy i více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však výjimky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás mají povinnost upozornit na případný nárůst času a případně plochy / m2. Toto může způsobit hned několik faktorů např. vysoce odolná nečistota, značné množství prachu, opakované vysávání, vysoká mastnota aj.

Cenová nabídka vždy zahrnuje základní čistící a úklidové přípravky pro běžný strojové čištění. Speciální nano čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek. Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li je budou případně použity.

Strojové čištění a metodika

Strojové čištění povrchů, podlah a schodů se řídí jednoduchými pravidly:

 1. Zmapování celkového prostoru a zpřesnění odhadu času a ceny a m2.
 2. Strojové odprašnění podlah včetně zákoutí, spár, soklů aj.
 3. Strojové odmaštění povrchů podlah, spár a schodů + parní čištění aj.
 4. Strojové čištění podlah včetně aplikace čistícího přípravku.
 5. Strojové umytí podlah včetně neutralizace povrchu podlahy.
 6. Impregnace, nátěry, voskování, olejování podlah.
 7. Strojové leštění podlah.
 8. Finální kontrola a doladění detailů prováděných úkonů.
 9. Předání zakázky a vyúčtování se zákazníkem.

Pro strojové čištění povrchů, podlah a schodů je naše firmy a naši pracovníci vybaveni kvalitními stroji, pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika a silné čistící nano přípravky, kterou jsou ekologicky šetrné k životnímu prostředí.

Strojové čištění povrchů, podlah a schodů firmy Úklid Express® je založeno na principu ekologicky šetrného čištění a údržby povrchů. Tato skutečnost je dodržena díky metodám, strojové technice a nano eko čističům.

Naše firma pro strojové čištění povrchů disponujete několika metodami:

 1. Mechanické strojové čištění metodou TWISTER / ECOFLEX System
 2. Horkovodní strojové čištění metodou OERTZEN / ECOFLEX System
 3. Tlakové strojové vodní čištění metodou KRANZLE / ECOFLEX System
 4. Parní strojové čištění metodou MOSMATIC / ECOFLEX System
 5. Ekologicky šetrné nano čištění metodou ANKER TECHNOLOGY

Hloubkové čištění a údržba povrchů, podlah a schodů patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system) nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity mechanického strojového čištění a leštění. Tyto metody jsou zcela revoluční způsoby ekologického čištění podlah bez použití chemikálií s použitím čisté vody.

Strojové čištění povrchů

Strojové čištění povrchů, podlah a schodů metodou Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu.

Diamantový čistící systém podlah firmy HTC metodu Twister Professional:

Úklid a čištění podlah metodou Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister Professional™ lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například terazzo, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče Twister Professional™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče Twister Professional™ nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

Kotouče Twister Professional™ používáme na úklid podlah pro většinu běžných podlahových materiálů, jako např. terazzo, přírodní kámen, beton, dlažba, vinyl a epoxid dřevo aj. Efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým kotoučům, které reagují na povrchu okamžitě. Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister Professional™ pad bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Strojové čištění povrchů

Dalšími vysoce účinnými metodami profesionálního strojového čištění různých povrchů, podlah a schodů, je používáno horkovodní, tlakové či parní zařízení značek OERTZEN™, KRANZLE™ nebo MOSMATIC™.

Touto metodou provádíme několika stupňové čištění:

 1. Horkovodní strojové čištění metodou OERTZEN / ECOFLEX System
 2. Tlakové strojové vodní čištění metodou KRANZLE / ECOFLEX System
 3. Parní strojové čištění metodou MOSMATIC / ECOFLEX System

Tyto metody nabízíme naším klientům na základě absolvovaných odborného školení a získaného certifikátu se zaměřením na profesionální vodní čištění povrchů v několika variantách.

Strojové čištění a námi používané metody horkovodního, tlakového či parního zařízení značek OERTZEN™, KRANZLE™ nebo MOSMATIC™ nabízí profesionální a vysoce účinné metody ekologického čištění povrchů. Tato metoda je založena principu vysokotlakého čištění povrchů prostřednictvím vody s pracovní sílou až 400 barů.

Metodou Mosmatic Professional™ jsme schopni vyčistit níže uvedené povrchy:

Strojové čištění povrchů

 • Podlahy
 • Skladové prostory
 • Stěny
 • Stropy
 • Fasády
 • Konstrukce
 • Obklady a dlažby
 • Venkovní zámkové dlažby
 • Schody, chodníky a nájezdy
 • Terasy
 • Střechy
 • Zimní zahrady

Tato metoda pracuje s velmi vysokým tlakem vody prostřednictvím rotačních trysek, které v těsné a konstantní vzdálenosti od čištěného povrchu díky tlaku vodě dokáží udělat v okamžiku v podstatě zázraky. Celý proces hloubkového čištění se odehrává pod hlavním krytem hlavice, která jednoznačně zamezí rozstřiku nečistot a vody s to především díky okamžitému odsávání do velkoobjemového zásobníku.

 

Hlavní výhody hloubkového čištění metodou Mosmatic Professional™:

Strojové čištění povrchů

 • Vysoká účinnost
 • Okamžitá účinnost
 • Ekologické čištění tlakem vody
 • Okamžité odsávání nečistot
 • Okamžitý výsledek čištění
 • Totální odstranění nečistot
 • Regulovatelný tlak dle povrchu
 • Rychlé schnutí povrchu
 • Důkladná příprava na impregnaci
 • Rychlost a efektivita
 • Bezprašnost
 • Nevymývání křemičitého písku

Medota Mosmatic Professional™ vyžaduje k realizaci pouze přívod vody a elektřiny 380V. V případě potřeby je zdroj elektřiny 380V zajištěn prostřednictvím externí elektrocentrály.

Samočistící impregnace povrchů, fasád, střech, zdí a kamene

Impregnace povrchů se samočistícím efektem provádí naše firma na základě odborné způsobilosti a aplikační certifikace prostřednictvím multifunkční suspenze FN NANO® s fotokatalytickým efektem. Povrchy zdí a střech mohou velmi snadno a za přijatelnou cenu získat samočistící schopnost, která je udrží dlouhodobě čisté s životností kolem 10-ti let.

Strojové čištění povrchů

** Pro zoobrazení technických informací ohledně multifunkční technologie FN NANO – klikněte na textové pole.

Takto profesionálně ošetřený povrch netrpí uplýváním sazí ani prachových částic či tvorbou pavučin a takto ošetřené povrchy neporůstají zelenou řasou a návazně pak ani lišejníky a mechy. K dosažení uvedeného stačí profesionální aplikace ochranných impregnačních multifunkčních nátěrů suspenzemi FN NANO® s fotokatalytickým efektem.

Impregnační suspenze FN NANO® jsou v plném slova smyslu nanotechnologií budoucnosti. Mezi nanotechnologické produkty můžeme počítat i nátěrové hmoty, jejichž mikroskopická struktura a složení jsou založeny uplatnění nových poznatků z oblasti mikrosvěta. Tyto produkty využívají specifických vlastností nanočástic nebo nanovláken pro výrazné zvýšení kvalitativních parametrů, nebo

dosažení zcela nových vlastností (mimořádná odolnost proti otěru, minimální odraz radarového signálu, snížená prostupnost elektromagnetického záření, vysoká tepelněizolační schopnost, samočistící povrchy, čištění vzduchu a vody a další).

Vizualizace schéma fotokatalýzy | FN NANO®

Strojové čištění povrchů

FN NANO® jsou svým složením vodné suspenze fotoaktivního oxidu titaničitého ve směsi anorganických pojiv. Nanesený nátěr po zaschnutí vytvoří na povrchu vysoce porózní tenkou vrstvu o síle 0,005 – 0,05 mm. Patentovaná kompozice FN NANO® vytváří takovou strukturu a morfologii vrstvy, v níž je maximálně zachována foto aktivita nanočástic TiO2. 1m2 plochy pokryté suspenzí FN NANO® tak vytváří 500 m2 fotoaktivní plochy nanočástic TiO2, na níž může probíhat fotokatalytický́ proces. To zajišťuje povrchům ošetřeným FN NANO® mimořádnou fotokatalytickou účinnost a samočistící schopnost s 10-ti letou životností ochrany ošetřených svislých a šikmých povrchů fasád, střech a zdiva.

Vizualizace reakční schopnosti fotokatalýzy | FN NANO®

Strojové čištění povrchů

Ideálním podkladem pro samočistící fotokatalytické impregnace a ochranné suspenze FN NANO® je beton, silikátové omítky a barvy, kámen (zejména vápenec, mramor, opuka, pískovec), neglazovaná keramika (obklady, cihly, střešní tašky). Aplikovat lze i na akrylátové omítky a barvy. Nanášení vyžaduje speciální air-less technologii a aparaturu, provádí se stříkáním (pistole HVLP) v kombinaci s profi aplikačním válečkem. Aplikaci je vhodné realizovat prostřednictvím certifikované odborně prováděcí firmy.

Impregnace fasád, střech, zdiva, cihel prostřednictvím fotokatalytické suspenze FN NANO® provádíme jako samočistící ochranu povrchů v níže uvedených oblastech s 10-ti letou garancí impregnace:

 • dlouhodobé zachování čistého povrchu stěn, střech a stavebních konstrukcí
 • pro zamezení tvorby usazenin na povrchu ošetřeném suspenzemi FN NANO®
 • ochrana proti uplývání a redukce výskytu sazí, prachových částic, mikro kapének tuku, mastnot aj.
 • omezení výskytu a tvorby mechů a řas, kdy fotokatalytický́ efekt zabraňuje na těchto plochách růstu plísní, řas, lišejníků a mechů
 • anti-graffiti ochrana plochy, na nichž je nanesena silnější vrstva suspenze FN NANO® (0,1 –0,2 mm), vykazují díky vlastnostem silný́ antigraffiti efekt

Ceník profesionálních služeb

 • od 4,- Kč bez DPH per m2 | strojové mytí a zametání podlah
 • od 55,- Kč bez DPH per m2 | strojové čištění povrchů a podlah
 • od 199,- Kč bez DPH per m2 | strojové čištění schodů a soklů
 • od 70,- Kč bez DPH per m2 | tlakové čištění povrchů a podlah
 • od 70,- Kč bez DPH per m2 | horkovodní čištění povrchů a podlah
 • od 70,- Kč bez DPH per m2 | odmašťování povrchů a podlah
 • od 80,- Kč bez DPH per m2 | čištění stropů a zdí
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.