Mytí podlah a schodišť

Úklid podlah Praha, strojový úklid podlah, strojový úklid schodišť, strojové čištění podlah, čištění dlažby a spár, úklid a voskování dřevěných podlah, úklid a impregnace laminátových podlah, úklid a impregnace kamenných podlah, úklid PVC podlah, úklid epoxidových podlah, úklid lina a podlah marmoleum, úklid a leštění mramorových, žulových podlah, úklid a čištění betonových podlah, úklid sportovních podlah, polymerní nátěry podlah, polyuretanové nátěry podlah, nano impregnace podlah a schodišť, hloubkové oživení barev a materiálů podlah jsme připraveni zajistit v rámci České republiky do 48-mi hodin.

Potřebujete zajistit důkladný úklid a čištění podlahy ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři ve Vašem regionu?

Úklid podlah Praha a okolí, úklid podlah Mělník, úklid podlah Česká lípa, úklid podlah Mladá Boleslav, úklid podlah Liberec, úklid podlah Ústí nad Labem, úklid podlah Děčín, úklid podlah Kladno, úklid podlah Benešov, úklid podlah Beroun a  úklid podlah Brno, úklid podlah Plzeň a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Strojový úklid a čištění podlah a schodů ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři je prováděn různými metodami dle typu úklidu a různých typu povrchů. Naše metody se zakládají na kvalitních a prověřených úklidových prostředcích s použitím moderní a účinné úklidové techniky renomovaných značek.

Naše firma je držitelem certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Úvodní informace o strojovém úklidu podlah

Úklid a čištění podlah a schodišť je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. NebudemeVás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojového úklidu podlah od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech – pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem a tak lze řicí, že s naší firmou Úklid Express®  máte o komplexní úklid a čištění podlah máte postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice a profi přípravkům máte Vaši podlahu vyčištěnu, uklizenu a naimpregnovánu i za jediný den.

Na úklid a čištění podlah je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Mytí podlah a schodišť

Objednávka úklidu a čištění podlah a schodišť

Objednávka úklidu a čištění podlah a schodišť předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně úklid a čištění podlah objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem.  Nejvhodnější forma objednávky strojového úklidu podlah a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet.  V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místa Mytí podlah a schodišť
 2. Plocha podlahy a rozsah znečištění
 3. Počet schodů a stav schodiště
 4. Čas a preferovaný termín realizace
 5. Rozsah čištění a úklidu podlahy
 6. Typ podlahy ( dlažba, dřevo, lino, PVC, beton aj.)
 7. Doplňkové služby – nano impregnace, voskování
 8. Specifikace povrchové úpravy (lak, olej – dřevo aj.)
 9. Doplňkové služby – čištění koberců, čištění spár aj.

Cenová nabídka úklidu a čištění podlah a schodišť

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Úklid a čištění podlah a schodů ve Vaší domácnosti, kanceláři a prostorách a následná cenová nabídka vždy obsahuje důležité informace, ze kterých se celkový rozpočet skládá:

 1. Adresa a lokalita místaMytí podlah a schodišť
 2. Počet pracovníků
 3. Počet hodin (vždy odhad)
 4. Cena kč / hod
 5. Cena kč /m2
 6. Doprava
 7. Speciální čističe či impregnace
 8. Doplňkové služby (čištění koberců, podlah aj.)
 9. Předběžná konečná částka

Strojový úklid, čištění podlah a schodišť Vašich prostor může být úkon na jeden a leckdy i více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však vyjímky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás mají povinnost upozornit na případný nárůst ceny. Toto může způsobit hned několik faktorů např. vysoce odolná nečistota, značné množství prachu, opakované vysávání, vysoká mastnota aj.

Cenová nabídka (hodinová sazba) vždy zahrnuje základní čistící a úklidové přípravky pro běžný strojový úklid podlah, použití vlastní úklidové techniky. Speciální čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek.  Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li je budou případně použity.

Metodika strojového úklidu podlahy

Úklid podlah Vašich prostor či Vašeho soukromí je důležitou záležitostí. Jsme si této skutečnosti plně vědomi. Z tohoto důvodu v této sekci zabývající se úklidem podlah naleznete základní informace o metodice a systému úklidu podlah.

Úklid podlah a schodů Vašich prostor se řídí jednoduchými pravidly a postupy:

 1. Zmapování celkového prostoru a zpřesnění odhadu času a ceny.
 2. Odprašnění podlah včetně zákoutí, spár, soklů aj.
 3. Odmaštění podlah, spár a schodů + parní čištění aj.
 4. Strojové čištění podlah včetně aplikace čistícího přípravku.
 5. Strojové umytí podlah včetně neutralizace povrchu podlahy.
 6. Impregnace, nátěry, voskování, olejování podlah.
 7. Strojové leštění podlah.
 8. Finální kontrola a doladění detailů prováděných úkonů.
 9. Předání zakázky a vyúčtování se zákazníkem. 

Pro kvalitní úklid a čištění podlah a schoů Vaší domácnosti jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

 1. Vodní vysavač na suché a mokré vysávání včetně extrakčního-mokrého čištěním povrchů.
 2. Průmyslový vysavač na hrubé odprašnění a vysávání stavebních nečistot.
 3. Koutoučový stroj na hloubkové čištění podlah a schodů
 4. Kvalitní teflonové houbičky zn. Vileda (nenepoškrábou a jsou velmi účinné).
 5. Poctivé husté mikroutěrky pro stírání a leštění povrchů.
 6. Kvalitní škrabky a žiletky UNGER
 7. Kartáče a rýžáky
 8. Parní čistič
 9. Přípravky na čištění – desinfekci – leštění – impregnaci – voskování
 10. Kvalitní mopy

Mytí podlah a schodišť

Úklid a čištění podlah a schodů  domácnosti či kancelářích a prostorách je zahájeno odprašněním povrchů a podlah a vyžaduje důslednost a jasné stanovení priorit co vše je zapotřebí odprašnit a především kvalitní úklidovou techniku. JE VELICE DŮLEŽITÉ MÍT NA VĚDOMÍ, ŽE V PŘÍPADĚ VĚTŠÍ OPRAŠNOSTI JE ZAPOTŘEBÍ ODPRAŠNĚNÍ OPAKOVAT I NĚKOLIKRÁT. Naše firma pracuje s profi úklidovou technikou EcoLux od britské firmy Vax Professional™. Odprašnění povrchů probíhá podtlakovým sáním proudu vzduchu, který je promýván velkým množstvím vody a zvedá se jako gejzír až k separátoru. Separátor oddělí alergeny,spory plísní,choroboplodné zárodky i prachová částice a zapere je do vody, se kterou je vylijeme.  Vysání touto metodou je vysoce efektivní.

Na hrubé nečistoty je zapotřebí nasadit průmyslové vysavače, které si poradí s jemným prachem, hrubými nečistotami, kapalinami, olejem, mazivem, granulátem, kovovými třískami nebo dřevenými pilinami. Dokonalou filtraci zaručuje plochý skládaný filtr Eco optional se systémem TACT – konstantní vysoký sací výkon. Tento systém umožňuje při práci vysavače, bezdotykové oklepávání filtru. Strojová technika na profi úklid a čištění podlah z díly firem Soteco, 3M, Numatic, Krantzle, Wirbel má své nenahraditelné místo ve výbavě naší firmy Úklid Express®. Díky této technice a proškolených pracovníků je naše firma schopna uspokojit v širokém spektru standardní i speciální požadavky na úklid i náročnějšího zákazníka.

Profi úklidová technika firmy Úklid Express®  je vybavena hlavou s jedním až třemi uhlíkovými motory, několikanásobnou filtrací, odpadním tankem a podvozkem. Speciální modely jsou vybaveny zvláštními užitečnými funkcemi, které výrazně usnadňují práci a přináší efektivní výsledek. Mezi takové funkce patří například systém Flowmix, silnější filtrace, speciální filtrace, automatické očišt’ování filtru či filtry s antibakteriální úpravou jsou určeny pro nemocnice a zdravotnická zařízení.

Hloubkové čištění a údržba podlah patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system) a Mosmatic Professional™ nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění.Tyto metodyjsou zcela revoluční způsoby ekologického čištění podlah bez použití chemikálií s použitím čisté vody.

Mytí podlah a schodišť

Strojový úklid a čištění podlahy metodou Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu.

Diamantový čistící systém podlah firmy HTC metodu Twister Professional:

Úklid a čištění podlah metodou Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister Professional™ lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například terazzo, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče Twister Professional™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče Twister Professional™ nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

Kotouče Twister Professional™ používáme na úklid podlah pro většinu běžných podlahových materiálů, jako např. terazzo, přírodní kámen, beton, dlažba, vinyl a epoxid dřevo aj. Efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým kotoučům, které reagují na povrchu okamžitě. Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister Professional™ pad bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Čištění a úklid podlah metodou Twister Professional™ našim klientů zajišťuje výjimečnou kvalitu. Kotouče Twister Professional™ nechají vyniknout krásu a užitné vlastnosti podlahy. Výsledky jsou neuvěřitelné! Metoda Twister Professional™ je jedinečná tím, že odpadá pravidelná údržba podlahy a použití vosků a leštidel! Tajemství těchto mimořádných výsledků spočívá v použití mechDiamond cleaning systema-nického čištění s miliardami mikroskopických částeček diamantu. Je tedy dosaženo vysokého lesku a extrémní čistoty povrchu s následnou snadnou údržbou.

Úklid a čištění podlah metodou Hybrid™ a Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je především finančně efektivní, rychlejší, snadnější Metodu čištění Twister Professional™ lze použít na všechny typy podlah, aniž by bylo třeba měnit metodu čištění nebo čistící zařízení. Twister Professional™ je cenově výhodná metoda také díky tomu, že ve srovnání s tradičními chemickými metodami nevyžaduje použití chemikálií, a to až na vyjímky. Pro dokonalé povrchové dlouhodobé ošetření je doporučeno povrch hydrofóbně ošetřit a vyleštit kotouči Twister Professional™.

Mytí podlah a schodišť

Druhá vysoce účinná metoda profesionálního čištění různých podlah je prováděna metodou Mosmatic Professional™. Touto metodu nabízíme naším klientům na základě absolvovaných odborného školení a získaného certifikátu se zaměřením na profesionální tlakové čištění podlah.

Metoda Mosmatic Professional™ je profesionální a vysoce účinnou metodou ekologického čištění povrchů. Tato metoda je založena principu vysokotlakého čištění povrchů prostřednictvím vody s pracovní sílou kolem 250-ti barů.

Metodou Mosmatic Professional™ jsme schopni vyčistit níže uvedené povrchy:

 

 • Podlahy
 • Skladové prostory
 • Stěny
 • Stropy
 • Fasády
 • Konstrukce
 • Obklady a dlažby
 • Venkovní zámkové dlažby
 • Schody, chodníky a nájezdy
 • Terasy
 • Střechy
 • Zimní zahrady

 • Vysková účinnost
 • Okamžitá účinnost
 • Ekologické čištění tlakem vody
 • Okamžité odsávání nečistot
 • Okamžitý výsledek čištění
 • Totální odstranění nečistot
 • Regulovatelný tlak dle povrchu
 • Rychlé schnutí povrchu
 • Důkladná příprava na impregnaci
 • Rychlost a efektivita
 • Bezprašnost
 • Nevymývání křemičitého písku

Metoda Mosmatic Professional™ vyžaduje k realizaci pouze přívod vody a elektřiny 380V. V případě potřeby je zdroj elektřiny 380V zajištěn prostřednictvím externí elektrocentrály.

Strojový úklid schodů, schodišť, podest a jeho cílem je hloubkové odstranění a vyčištění  kamenných schodů od uzasenin či nánosů včetně povrchové ochrany povrchu a materiálu v co nejkratším čase s dlouhodobým efektem. 

Nano čištění schodů metodou NANOENERGY© je založeno na principu využití odvětví Nanotechnologie a přírodních věd zabývající se změnou hmoty v rozsahu nanometrů nám dosažení tohoto cíle jednoznačně umožňuje. Tato technologie je tou nejúčinější, jelikož pracuje s nejmenšími částečkami hmoty. Nanometr je jedna milióntina z milimetru (pro představu: na špičku lidského vlasu se vejde cca 7 000 nanočástic). Slovo NANOS pochází z řečtiny a znamená „TRPASLÍK“.

Čištění schodů metodou NANOENERGY© je ekologicky šetrné a životnímu prostředí nezávadné. Nano čistící roztoky a činidla včetně impregnačních roztoků ve spojením s molekulou vody se okamžitě z neutralizují a vznikne následně čirá tekutina s hodnotou PH 5 bez škodlivých a zatěžujících dopadů na životní prostředí.

Výhody čištění a impregnace metodou DCS (diamantové vodní čištění) a NANOENERGY©:

 • Bezprašné čištění (vodou s okamžitý odsátím)
 • Bezhlučné čištění (pouze tiché kotoučování bez broušení)
 • Rychlé čištění ( 1x schod = cca 10min / 0,75m2)
 • Protiskluzová úprava (anti-slip effekt hodnota R10)
 • Cenově přijatelné (viz. odstavec ceny čištění a impregnace)

Flexibilní impregnace (schody pochozí do 2hod od impregnace)

*Pouze u transparentní nano impregnace* 

Strojový úklid a čištění kamenných schodů patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system)  nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění. Hybrid™ a  Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které schod čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií s použitím čisté vody v kombinaci ekologického nano čističe, který se ihned zneutralizuje čistou vodou.

Leštění kamenných schodů metodou Twister Professional™ dosahuje díky diamantovým padům a profesionálním strojům velmi vysoké kvality a lesku a to jak matného či lesklého, což vždy záleží na typu kamene a přání klienta. Leštění schodu probíhá bez jakýchkoliv chemikálií a nátěrů a lesku dosahujeme pouze přirozenou cestou s dlouhodobým efektem.

Po vyleštění kamennných schodů doporučujeme pro zvýraznění efektu či dlouhodobé ochrany a udržení vysokého lesku anti-grafitti permanentní impregnaci s dosažením tzv. mokrého efektu či zvýraznění barev kamene nebo transparentní nano impregnaci s hydrofóbním efektem.

Impregnace podlah (polymerizace) zabraňuje před nadměrným opotřebením a ušpiněním. Díky povrchové úpravě a vrstvě získá podlaha také vlastnosti proti uklouznutí a mnohem lépe se udržuje v čistotě. Základem procesu je velmi důkladné mechanické očištění podkladu případné odstranění starých polymerů – strhávačem vosků, neutralizace a vyschnutí, nanesení ochranné polymerové vrstvy.

Ukázka vizualizace technického procesu impregnace & voskování podlah

Mytí podlah a schodišť

Impregnace a voskování podlah velmi učině předchází obrušování podlah od písků, prachu, pylu, otěrem při chůzi, a jiných nečistot. Tím vznikají mikropory do kterých se dostává nečistota , která se velmi špatně odstraňuje. Tímto vlivem se podlaha stává matná, mění se barva a velmi špatně se čistí. Toto vše pravidelná péče a celoroční údržba vyřeší v předstihu a ke spokojenosti obou stran.

Nano impregnace podlah a schodů metodou NANOENERGY© s hydrofóbním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má superhydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOENERGY©

Mytí podlah a schodišť

Díky metodě NANOENERGY© dochází ke spojení nanočástic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nanoformovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, oleofobní a acidofobní úpravu povrchu.

Ceník profesionálních služeb

 • od 4,- Kč bez DPH per m2 | strojové mytí podlah
 • od 70,- Kč bez DPH per m2 | strojové čištění podlahy a spár
 • od 70,- Kč bez DPH per m2 | horkovodní tlakové parní čištění podlah a spár
 • od 199,- Kč bez DPH per m2 | strojové čištění schodů a soklů
 • od 75,- Kč bez DPH per m2 | voskování a impregnace podlah
 • od 25,- Kč bez DPH per m2 | strojové leštění podlah a schodů
 • od 85,- Kč bez DPH per m2 | nano impregnace podlah a schodů
 • od 230,- Kč bez DPH per m2 | polyuretanové nátěry podlah a schodů