Čištění venkovní dlažby

Čištění zámkové dlažby, tlakové čištění zámkové dlažby, horkovodní čištění zámkové dlažby, parní čištění zámkové dlažby, pískování zámkové dlažby, čištění vymývané dlažby, čištění betonové dlažby, čištění parkovišť, čištění náměstí, čištění venkovní dlažby, čištění chodníků, čištění teras, čištění vekovních schodišť, ekologicky šetrné čištění zámkové dlažby, renovace zámkové dlažby, hloubkové čištění zámkové dlažby, odstranění mastnot z betonové či kamenné zámkové dlažby, odstranění mechů a řas, odstranění stavebních nečistot, odstranění olejových skvrn a fleků včetně ochranné impregnace podlah a dlažeb jsme připraveni zajistit v rámci České republiky do 48-mi hodin.

Čištění venkovní dlažby

Potřebujete zajistit důkladné a hloubkové čištění zámkové dlažby, čištění venkovní dlažby a čištění venkovních schodů či plotů u Vás doma, či ve Vašich prostorách či u Vás ve městě?

Čištění zámkové a venkovní dlažby Praha, čištění zámkové a venkovní dlažby Mělník, čištění zámkové a venkovní dlažby Česká lípa, čištění zámkové a venkovní dlažby Mladá Boleslav, čištění zámkové a venkovní dlažby Liberec, čištění zámkové a venkovní dlažby Ústí nad Labem, čištění zámkové a venkovní dlažby Děčín, čištění zámkové a venkovní dlažby Kladno, čištění zámkové a venkovní dlažby Benešov, čištění zámkové a venkovní dlažby Beroun a čištění zámkové a venkovní dlažby Brno, čištění zámkové a venkovní dlažby Plzeň a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Strojové čištění zámkové a venkovní dlažby, schodů, chodníků a teras je prováděno různými metodami dle typu úklidu a různých typu povrchů. Naše metody se zakládají na kvalitních a prověřených úklidových prostředcích s použitím moderní a účinné čistící technologie několika prověřených a renomovaných značek.

Naše firma je držitelem certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů, tlakové a parního čištění povrchů.

Čištění zámkové, betonové dlažby a úvodní informace

Čištění zámkové a betonové dlažby je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. NebudemeVás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojového čištění zámkové a betonové venkovní dlažby od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní a profesionální firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech – pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem a tak lze říci, že s naší firmou Úklid Express® máte o komplexní čištění zámkové a betonové venkovní dlažby či schodů nebo teras a plotů postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a profesionální čistící technice a profi přípravkům máte Vaši zámkovou či betonovou venkovní dlažbu vyčištěnu, uklizenu a naimpregnovánu třeba i za jediný den.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Objednávka čištění zámkové a betonové dlažby

Objednávka čištění zámkové dlažby a betonových dlažeb předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně čištění zámkové dlažby objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem. Nejvhodnější forma objednávky strojového úklidu podlah a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet. V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místaČištění venkovní dlažby
 2. Plocha a rozsah znečištění plochy
 3. Počet m2 / počet schodů
 4. Čas a preferovaný termín realizace
 5. Rozsah a specifikace čištění
 6. Typ povrchu ( dlažba, dřevo, beton aj.)
 7. Doplňkové služby – nano impregnace
 8. Specifikace povrchové úpravy
 9. Doplňkové služby – pískování, opravy aj.

 

Cenová nabídka čištění zámkové a betonové dlažby

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor a dlažba nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Čištění zámkové a betonové dlažby u Vašeho domu, kanceláře či ve Vašich prostorách či budovách, parkovištích a následná cenová nabídka vždy obsahuje důležité informace, ze kterých se celkový rozpočet skládá:

 1. Adresa a lokalita místaČištění venkovní dlažby
 2. Počet pracovníků
 3. Počet hodin (vždy odhad)
 4. Cena kč / hod
 5. Cena kč /m2
 6. Doprava
 7. Speciální čističe či impregnace
 8. Doplňkové služby
 9. Předběžná konečná částka

Čištění zámkové a betonové dlažby a venkovních schodišť veVašich prostorách může být úkon na jeden a leckdy i více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však výjimky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás mají povinnost upozornit na případný nárůst ceny. Toto může způsob it hned několik faktorů např. vysoce odolná nečistota, značné množství nánosů, opakované čištění, vysoká mastnota aj.

Cenová nabídka (hodinová / metrová sazba) vždy zahrnuje základní čistící a úklidové přípravky a technologie pro námi naceněné strojové čištění dlažeb za použití vlastní profesionální čisticí a úklidové techniky. Speciální čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek. Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li je budou případně použity.

Čištění venkovní dlažby

Čištění zámkové, betonové dlažby a technické informace

Čištění zámkové, betonové dlažby a venkovních schodů se řídí jednoduchými pravidly a postupy:

 1. Zmapování celkového prostoru a zpřesnění odhadu času a ceny.
 2. Odprášení dlažeb a dlažeb včetně zákoutí, spár, soklů aj.
 3. Odmaštění dlažeb, spár a schodů + parní čištění aj.
 4. Strojové čištění dlažeb včetně aplikace čistícího přípravku.
 5. Strojové vymytí dlažeb včetně neutralizace povrchu podlahy.
 6. Impregnace, nátěry, voskování, olejování dlažeb
 7. Finální kontrola a doladění detailů prováděných úkonů.
 8. Předání zakázky a vyúčtování se zákazníkem.

Čištění zámkové, betonové dlažby a venkovních schodů vyžaduje vybavení kvalitními čistícími koncentráty a profesionální čistící technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

 1. Vodní vysavač na suché a mokré vysávání včetně extrakčního-mokrého čištěním povrchů.
 2. Průmyslový vysavač na hrubé odprášení a vysávání stavebních nečistot.
 3. Kartáčovací rotační stroj na hrubý vymytí povrchu a spár
 4. Kotoučový stroj na hloubkové čištění podlah a schodů
 5. Profesionální tlakový čistící stroj a systém
 6. Horkovodní parní čistící stroj a systém
 7. Horkovodní agregát pro vysokotlaký ohřev vody
 8. Elektrocentrálu a záložní zdroj
 9. Přípravky na čištění – desinfekci – impregnaci – voskování

Zámkové dlažby a technické informace

Zámková dlažba je betonová dlažba z kvalitní směsi, skládající se z jednotlivých kamenů, které se vyznačují tzv. tvarovými zámky. Ty kromě snadnější pokládky především zamezují posunu v horizontální rovině, čímž plochu celkově zpevňují. Zámková dlažba je tak i díky ideálnímu složení betonu a použití nejmodernější technologie při výrobě vhodná pro venkovní a velmi zatěžované plochy. Vysoká pevnost, nízká obrusnost a mrazuvzdornost zaručuje odolnost i proti extrémním výkyvům počasí. V neposlední řadě je nespornou výhodou její rozebiratelnost.

Čištění venkovní dlažby

Zámková dlažba patří k nejsnáze udržovatelným povrchům. Velmi dobře odolává působení povětrnostních vlivů, jako jsou výkyvy teplot a všechny druhy srážek. Je pevná, velmi dobře drží tvar i při relativně vysokém zatížení a i samotný povrch se obvykle dobře udržuje. Ideální a velmi snadná údržba probíhá v případě, že je povrchu naimpregnovaný. Takto ošetřený povrch do sebe neabsorbuje žádné nečistoty.Speciální nano impregnace lze použít jako ochranu pro venkovní dlažby před vlivem mrazu, slunce, provozních kapalin aut či nejrůznějších emisí lze povrch a celkovou strukturu betonové dlažby takto velmi účinně chránit.

Spárování zámkové dlažby se provádí způsobem, že se dlažba posype jemným křemičitým pískem, který zajistí odvádění dešťové vody a zabrání prorůstání plevele, trav, mechů či vápenných výkvětů. Musí však být suchý! Poté je nutné celou plochy dlažby důkladně zhutnit v obou směrech, a to vibrační deskou s ochranným návlekem, aby dlažba nepopraskala, a ještě jednou zasypat. Nyní již povrch nehutníme, pouze zameteme.

Zámkovou dlažbu je po vysokotlakém mytí třeba dospárovat mezi jednotlivými dlaždicemi doplněním vymytého písku, a obecně po jakémkoli čištění doporučujeme aplikaci fungicidního nátěru, který Vaši zámkovou dlažbu ochrání před útokem mechů, lišejníků apod. Nakonec celou dlážděnou plochu opatříme ochranným impregnačním nátěrem, který má jednak hydrofobizační účinek, čili odpuzuje vodu i oleje, a jednak celkově zpevní dlažbu. V neposlední řadě také výrazně zlepší vzhled Vaší zámkové dlažby.

Impregnace zámkové dlažby tak zajišťuje například chodníku či příjezdové cestě delší životnost, stálobarevnost povrchu a jeho vyšší odolnost vůči uniklým olejům, palivům nebo solícím či sypacím směsím. Nátěr také dokáže zpomalit chemické stárnutí betonu uvnitř a dokonce eliminuje často viděné prorůstání spár. Aplikací tohoto nátěru také zabráníte vzniku skvrn a zajistíte si i snazší čištění.

Venkovní betonové dlažby a technické informace

Plošná dlažba je jedním z nejznámějších a nejpoužívanějších druhů dlažeb. Vyrábí se ve čtvercovém či obdélníkovém tvaru a je určena především pro pěší komunikace, jako jsou nejrůznější chodníky, pěší zóny, nástupiště, restaurační zahrádky a parky, ale i terasy, okolí bazénů a dokonce i cyklistické stezky či ploché střechy staveb. Vyniká vysokou pevností, mrazuvzdorností, odolností proti působení vody, dlouhou životností a snadnou pokládkou i opravitelností. Plošná dlažba umožňuje velké množství vzorových skladeb a použití barevných variant. I zde je možnost výběru z mnoha druhů plochých či reliéfovaných různobarevných dlaždic.

Betonové palisády se používají jako efektní estetický prvek především na zahradách. Plní ale také praktickou funkci. Jejich pomocí lze překonat výškové rozdíly, a to buď vytvářením stupňů teras, anebo stavbou opěrných zídek. Palisády však lze použít i k zakončení dlážděných ploch místo klasických obrubníků, a lze z nich dokonce vybudovat i netradičně elegantní schodiště.

Vymývaná dlažba se vyznačuje povrchem, tvořeným drceným kamenivem nebo ušlechtilým říčním kamenivem. Nejčastěji se používá dunajský říční kámen, domácí či zahraniční žulová drť, případně také zahraniční vápencová drť. Jednou z největších deviz vymývané dlažby tak je efektní struktura s možností volby mnoha barevných odstínů. Svými vlastnostmi se hodí jak na dláždění chodníků okolo rodinných domů, na zahradu, terasu, balkon, či příjezdovou cestu ke garáži, tak i na veřejná prostranství větších rozměrů, jako jsou náměstí, parky či chodníky okolo činžovních domů a sportovišť.

Ražený dekorativní beton nabízí kombinaci estetických a praktických výhod venkovních dlažeb – dokonalý chemicko-technologický systém dláždění monolitickým betonem s dekorativní barevnou a reliéfní úpravou povrch tiskem do betonu.

Reliéfy matric kamenných dlažeb čerpají inspiraci v tradičních dlažebních materiálech, takže povrch zpevněné plochy vypadá jako mozaika z přírodního pískovce, břidlice nebo cihel, jako velké skládané kameny nebo třeba dřevěná desková podlaha.

Povrch venkovní betonové dlažby se nepropadá ani nerozestupuje, neodmrzá a nevydroluje se, nezarůstá plevelem, nenasakuje nečistoty a je odolný proti násaku olejů a ropných produktů, takže například betonová dlažba parkoviště není za pár měsíců používání plná mastných skvrn.

Betonový povrch dekorativního betonu se velmi snadno udržuje, což umožňuje široké využití také při dláždění třeba v interiérech dílen, autosalónů, garáží nebo restaurací. Ideální je tento dekorativní art-beton pro dláždění městských ulic, umělecké úpravy povrchů náměstí, tramvajová i vlaková nástupiště, estetické plochy zahradní restaurace, umělecky pojaté městské parky nebo dekorativní chodníky.

Čištění venkovní dlažby

Betonová směs, jejíž vlastnosti jsou zlepšeny přidáním fibrinových vláken pro zvýšení pružnosti a provzdušňovacího prostředku proti vzniku trhlinek při mrazu, se položí obvyklým způsobem na požadovanou úroveň povrchu. Minimální doporučená tloušťka monolitu je 8 cm. Na mechanicky zpracovaný a uhlazený povrch betonové plochy se aplikuje barevné práškové tvrdidlo (speciální směs cementů, křemičitanového písku a pigmentu) v barvě, kterou si zákazník vybral z nabídky 20 základních odstínů a zapracuje se do povrchu.

Po zavadnutí se přes práškový mastek (zpravidla v tmavší barvě) do měkkého, ale pružného povrchu betonu postupně vtiskne vzor soupravou pryžových matric. Je možné si zvolit z nabídky 10 různých vzorů matric. Volbu je dobré přizpůsobit stylu prostředí a také velikosti plochy. Po vytvrdnutí (1-2 dny) a omytí plochy se suchý povrch nastříká bezbarvým uzavíracím nátěrem, který uzavře povrch a chrání jej tak proti nasakování vody a nečistot a zvýrazní rovněž jeho barvu.

Tento bezbarvý uzavírací a ochranný nástřik je možné použít také pro veškeré betonové výrobky jako jsou tzv. zámkové nebo vymývané dlažby nebo jiné materiály, u nichž chceme zamezit nasakování vody. Významně to prodlouží jejich životnost protože nedochází k odmrzání povrchu. Nástřik také brání nasakování olejů a nečistot, zvýrazní barvu, usnadňuje údržbu a omezuje prašnost plochy a zarůstání plevelem.

Čištění zámkové a venkovní dlažby a metodický postup

Čištění zámkové a betonové dlažby se dělí a metodicky rozlišuje na různé úrovně dle stavu povrchu. Každý povrch je specifický a je zapotřebí ho nejdříve zanalyzovat a navrhnout vhodnou metodu a rozsah čištění a případné doporučení ochranné impregnace.

Metody profesionálního čištění zámkových a betonových dlažeb a schodů:

 1. Vysokotlakové horkovodní a parní profesionální čištění metodou | OERTZEN
 2. Vysokotlakové horkovodní mytí venkovních dlažeb metodou | KRANZLE
 3. Nanotechnologické čištění zámkových a betonových dlažeb metodou | ANKER
 4. Impregnace a hydrofobní ochrana zámkové a betonové venkovní dlažby

Čištění venkovní dlažby

Vysokotlaké čištění zámkové a venkovní dlažby

Profesionální renovace a hloubkové čištění zámkových a venkovních dlažeb je cestou to nejúčinnějšího čištění, odmašťování povrchů a venkovních dlažeb. Tlakové čištění, vysokotlaké čištění nebo tryskání vodou je mix různých postupů a metod. Tlakové čištění je činnost, při které dochází k čištění různých povrchů a materiálů využíváním proudu vody pod vysokým tlakem, s velikou kinetickou energií.

Tlakové čištění horkou vodou umožňuje díky této síle proudu vody směřované k čištěnému povrchu je možné odstranit například:

 • atmosférické nečistoty (prachové částice, smog, saze)
 • organické nečistoty (řasy, plísně, mechy a pod.)
 • graffiti, barvy, laky a mořidla
 • mastnotu a olejové skvrny
 • cementový povlak, rez i solné výkvěty
 • pogumování betonových, asfaltových a antiskidových povrchů
 • žvýkačky

Tlakové čištění horkou vodou a jeho hlavní princip vysokotlakého čištění je založen na mechanickém odtržení špíny z povrchu, aplikací vody o veliké kinetické energii. Ta je dána její rychlostí, tedy tlakem a hmotností, tedy průtokem. Na rozdíl od klasického vodního čištění, při kterém je kinetická energie vyráběna velkým množstvím vody, je zde její spotřeba kvůli vysokému tlaku až o 75% nižší, při mnohonásobném čistícím efektu.

Tlakové čištění zámkové či betonové dlažby je ekologicky šetrnou formou čištění pomocí různé síly tlaku vody a teploty vody vysokotlakého přístroje a sestavy. Díky této technologii je možné odstranit prach, barvu, bláto ze zdí, kovů, cest, chodníku, olejové skvrny z podlah, různorodou špínu z dopravných prostředků, odstranění graffiti z budov, mytí materiálů od starých nátěrů a popisů a jejich přípravu pro další úpravu nebo renovaci.

Čištění venkovní dlažby

Metoda vysokotlakého čištění zámkové a betonové dlažby Mosmatic Professional™ | OERTZEN je profesionální a vysoce účinná metoda ekologického čištění povrchů. Tato metoda je založena principu vysokotlakého plošného čištění povrchů prostřednictvím vody s pracovní sílou od 60-ti až do 500-ti barů a teplotou vody 120 stupňů.

Metodou Mosmatic Professional™ jsme schopni vyčistit níže uvedené povrchy:

 • Venkovní podlahy
 • Ražený beton
 • Lícové pásky (brick)
 • Skládané dlažby
 • Schody a schodiště
 • Terasy
 • Venkovní dlažby
 • Porfýr
 • Kamenné chodníky
 • Zámkové dlažby
 • Garážové vjezdy
 • Obrubníky
 • Okrasné kameny
 • Altánové sezení
 • Bazénové obklady
 • Venkovní balustrády
 • Grilovací sezení
 • Parkovací stání

Tato metoda pracuje s velmi vysokým tlakem vody prostřednictvím rotačních trysek, které v těsné a konstantní vzdálenosti od čištěného povrchu díky tlaku vodě dokáží udělat v okamžiku v podstatě zázraky. Celý proces hloubkového čištění se odehrává pod hlavním krytem hlavice, která jednoznačně zamezí rozstřiku nečistot a vody s to především díky okamžitému odsávání do velkoobjemového zásobníku.

Metoda Mosmatic Professional™ vyžaduje k realizaci pouze přívod vody a elektřiny 380V. V případě potřeby je zdroj elektřiny 380V zajištěn prostřednictvím externí elektrocentrály.

Čištění venkovní dlažby

Nanotechnologické čištění zámkové a betonové dlažby

Čištění zámkové a venkovní dlažby nanotechnologickými profi přípravky z řady NANOPROFESIONAL je revoluční technologií. Hlavním principem nano čištění a povrchové ochrany podlah a dlažeb a materiálů, na kterém se zakládá námi aplikovaná patentovaná metoda čištění a povrchové ochrany materiálů NANOPROFESIONAL© je důkladné odstranění všech vodou nerozpustných a hluboko usazených nečistot, skvrn a fleků v různých materiálech prostřednictvím aktivních nanočástic v rozpětí velikostí 1 nanometr (10-9) až 100 nanometrů s následnou aplikací transparentní proti přilnavé povrchové úpravy pomocí snížení povrchového napětí.

Nanotechnologie jako výzkumné odvětví přírodních věd zabývají se změnou hmoty v rozsahu nanometrů nám dosažení tohoto cíle jednoznačně umožnuje. Tato technologie je tou nejúčinnější, jelikož pracuje s nejmenšími částečkami hmoty. Nanometr je jedna milióntina z milimetru (pro představu: na špičku lidského vlasu se vejde cca 7 000 nanočástic). Slovo NANOS pochází z řečtiny a znamená „TRPASLÍK“.

Čištění venkovní dlažby

Tato metoda umožnuje doposud nejprogresivnější, nejrychlejší a nejefektivnější způsob povrchového čištění do hloubky povrchů, okamžité odstranění nečistot, mastnoty, rzi, vodního kamene s následnou povrchovou dlouhodobou transparentní ochranou různých materiálů.

Čištění zámkové a betonové dlažby s následnou povrchovou úpravou metodou NANOPROFESIONAL© je ekologicky šetrné a životnímu prostředí nezávadné. Nano čistící roztoky a činidla včetně impregnačních roztoků ve spojením s molekulou vody se okamžitě z neutralizují a vznikne následně čirá tekutina s hodnotou PH 5 bez škodlivých a zatěžujících dopadů na životní prostředí.

Čištění zámkové a venkovní dlažby metodou NANOPROFESIONAL© díky extrémnímu prodloužení čistících intervalů a zkrácení doby čištění materiálů jednoznačně dosahuje vysoké efektivity v rámci následného běžného úklidu a taktéž úsporu na běžných čisticích prostředcích (úspora čistícího personálu, úspora času a nákladů na čištění). Po provedení nano vyčištění a následné povrchové nano úpravy, následně stačí k běžné údržbě čistá voda s trochou ekologicky šetrného nano elektrolytického roztoku, který pomáhá udržovat dlouhodobou nano ochranu povrchu.

Čištění venkovní dlažby

Impregnace zámkové a betonové venkovní dlažby

Impregnace zámkových a betonových venkovních dlažeb provádíme metodou tzv. hydrofobizace. Její hlavní předností je zamezit znečištění především porézních a nasákavých povrchů, které vzniká tak, že se organické nečistoty, či kapaliny na bázi oleje či mastnoty usazují v pórech materiálů. Díky nanotechnologickým hydrofobizační prostředkům z řady NANOPROFESIONAL©, je možné materiály ošetřit tak, aby se nečistoty do pórů vůbec nedostaly.

Hydrofobizace zámkových a betonových venkovních dlažeb je vhodná pro ochranu všech porézních silikátových podkladů (omítka, plynosilikát, beton, pískovec, cihly, pálená střešní krytina apod.) před povětrnostními vlivy, zachovává paropropustnost, zvyšuje životnost, vytváří samočistitelný, vodoodpudivý povrch, zabraňuje růstu plísní a mechů.

Nano impregnací a hydrofobizací zámkových a betonových venkovních dlažeb nazýváme takovou změnu fyzikálně-chemických vlastností ošetřovaného materiálu, která na rozhraní pevné látky a plynného prostředí podstatně zvyšuje tzv. smáčecí úhel pro vodu:

Čištění venkovní dlažby

Nano impregnace zámkových a betonových venkovních dlažeb metodou NANOENERGY© s hydrofobním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Ukázka vizualizace technického procesu metody hydrofobizace NANOENERGY©

Impregnace zámkových a betonových venkovních dlažeb metodami NANOENERGY© nebo NANOPROFESIONAL© dochází ke spojení nanočástic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu.

Ceník profesionálních služeb

 • od 200,- Kč bez DPH per m2 | tryskání dlažeb a povrchů
 • od 150,- Kč bez DPH per m2 | renovace a čištění dlažeb a povrchů
 • od 125,- Kč bez DPH per m2 | tlakové horkovodní čištění dlažeb
 • od 125,- Kč bez DPH per m2 | parní tlakové čištění dlažeb
 • od 125,- Kč bez DPH per m2 | nano technologické čištění podlah
 • od 65,- Kč bez DPH per m2 | vysokotlaké čištění a mytí dlažeb
 • od 55,- Kč bez DPH per m2 | základní impregnace dlažeb a povrchů
 • od 95,- Kč bez DPH per m2 | nano impregnace dlažeb a povrchů
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.