Úklid koupelny a sanity

Úklid, úklid koupelny, úklid WC, hloubkový úklid koupelny, hloubkový úklid WC, desinfekce s čištění obkladů, desinfekce s čištění podlahy a spár, čištění zrcadel, sanitárního zařízení, odstranění vodního kamene aj. jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin od Vaší objednávky v rámci Prahy a České republiky.

Úklid koupelny a sanity

Potřebujete zajistit důkladný úklid Vaší koupelny ve Vašem regionu?

Úklid koupelny a sociálního zařízení Praha a okolí, úklid koupelny a sociálního zařízení Mělník, úklid koupelny a sociálního zařízení Česká lípa, úklid koupelny a sociálního zařízení Mladá Boleslav, úklid koupelny a sociálního zařízení Liberec, úklid koupelny a sociálního zařízení Ústí nad Labem, úklid koupelny a sociálního zařízení Děčín, úklid koupelny a sociálního zařízení Kladno, úklid koupelny a sociálního zařízení Benešov, úklid koupelny a sociálního zařízení Beroun, úklid koupelny a sociálního zařízení Brno, úklid koupelny a sociálního zařízení Plzeň a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Profesionální úklid koupelny a sociálního zařízení domácnosti, bytů, domů, kanceláří aj. je prováděn různými metodami dle typu úklidu a různých typu povrchů. Naše metody se zakládají na kvalitních a prověřených úklidových prostředcích s použitím moderní a účinné úklidové techniky renomovaných značek.

Naše firma je držitelem certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Úvodní informace o úklidu koupelny a sociálního zařízení

Úklid koupelny a sociálního zařízení je pro naši firmu velmi často poskytovanou službou. NebudemeVás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a úklidu od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech – pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem. Takovou koupelnu kompletně vygruntovat zabere zhruba cca 3-4 hodin čistého času. Máte opravdu chuť celé dopoledne či odpoledne strávit nad úklidem? Po pár hodinách začnete přemýšlet nad prioritami a méně důležité věci začnete vynechávat… S naší firmou Úklid Express®  máte o komplexní úklid postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte uklizeno v každém detailu a to za jediný den.

Na úklid je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Úklid koupelny a sanity

Objednávka úklidu koupelny

Objednávka úklidu Vaší koupelny předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně úklid objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem.  Nejvhodnější forma objednávky úklidu a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky a specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet.  V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místaÚklid koupelny a sanity
 2. Velikost a plocha prostoru koupelny
 3. Stav koupelny a sociálního zařízení
 4. Čas a preferovaný termín realizace
 5. Rozsah úklidu – přehled požadovaných úkonů
 6. Doplňkové služby – odstranění vodního kamene aj.
 7. Specifikace podlahových a obkladových materiálů.
 8. Nadstandardní úkony – nano impregnace aj.

Cenová nabídka úklidu koupelny

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Úklid a následná cenová nabídka vždy obsahuje důležité informace, ze kterých se celkový rozpočet skládá:

 1. Adresa a lokalita místaÚklid koupelny a sanity
 2. Počet pracovníků
 3. Počet hodin (vždy odhad)
 4. Cena kč / hod
 5. Cena kč /m2
 6. Doprava
 7. Speciální čističe či impregnace
 8. Doplňkové služby (impregnace aj.)
 9. Předběžná konečná částka

Úklid koupelny a sociálního zařízení je ve většině případů zaměřen na důkladný a hloubkový úklid a čištění včetně možných doplňkových služeb. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však vyjímky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás během průběhu úklidu mají povinnosti upozornit na případný nárůst počtu hodin. Toto může způsobit hned několik faktorů např. vysoce odolná nečistota, značné množství prachu, opakované vysávání, vysoká mastnota aj.

Cenová nabídka (hodinová sazba) vždy zahrnuje základní čistící a úklidové přípravky pro běžný úklid, použití vlastní úklidové techniky. Speciální čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek.  Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li je budou případně použity.

Metodika a systém úklidu koupelny a sociálního zařízení

Úklid koupelny a sanity

Úklid koupelny, sociálního zařízení a Vašeho soukromí je soukromou záležitostí. Jsme si této skutečnosti plně vědomi. Z tohoto důvodu v této sekci zabývající se úklidem domácnosti naleznete základní informace o metodice a systému úklidu Vašeho domova.

Úklid koupelny a sociálního zařízení se řídí jednoduchými pravidly a postupy:

 1. Zmapování celkového prostoru a stavu koupelny a sociálního zařízení.
 2. Odprašnění povrchů – obklady, stropy , ventilátory, topení, nábytek aj.
 3. Mytí oken a rámů, parapetů, žaluzií (je-li v koupelně)
 4. Parní čištění a odstranění vodního kamene – sprchový kout, WC, baterie
 5. Parní čištění podlah, spár a obkladů, desinfekce a umytí obkladů a podlah.
 6. Úklid a umytí nábytku, topení aj. včetně vyleštění nábytku
 7. Umytí a vyčištění zrcadel a baterií s následnou nano úpravou NANOPĚNOU.
 8. Doplňkové služby – nano anti-kalk impregnace skel sprchového koutu aj.
 9. Finální kontrola a doladění detailů prováděných úkonů.
 10. Předání zakázky a vyúčtování se zákazníkem.

Úklid koupelny a sanity

Pro kvalitní úklid Vašeho bytu a domácnosti jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

 1. Vodní vysavač na suché a mokré vysávání včetně extrakčního-mokrého čištěním povrchů, koberců a sedaček.
 2. Profi vysavač na suché vysávání.
 3. Kvalitní teflonové houbičky zn. Vileda (nenepoškrábou a jsou velmi účinné).
 4. Poctivé husté mikroutěrky pro stírání a leštění povrchů.
 5. Kartáče a rýžáky
 6. Parní čistič
 7. Přípravky na čištění – desinfekci – leštění
 8. Škrabky na sklo a keramiku
 9. Schůdky a stěrky na okna

Úklid koupelny a sanity

Úklid koupelny a sociálního zařízení vyžaduje důslednost a jasné stanovení priorit co vše je zapotřebí odprašnit a především kvalitní úklidovou techniku. Naše firma pracuje s profi úklidovou technikou EcoLux od britské firmy Vax Professional™. Odprašnění povrchů probíhá podtlakovým sáním proudu vzduchu, který je promýván velkým množstvím vody a zvedá se jako gejzír až k separátoru. Separátor oddělí alergeny,spory plísní,choroboplodné zárodky i prachová částice a zapere je do vody, se kterou je vylijeme.  Vysání touto metodou je vysoce efektivní.

Úklid koupelny a sanityOpravdu pořádný úklid –  sedací soupravy jsou vysáté, police a závěsy zbaveny prachu, kůže na křeslech se leskne, podlaha voní čistotou. Ale k tomu, aby byl skutečně zdravý, se musíte postarat také o některé opomíjené oblasti. Spory hub, poletující ve vzduchu, se dostávají dovnitř okny a dveřmi a mohou si najít příznivé místo pro svůj růst v některých vlhkých částech bytu. Plísně se tak usadí na proutěném košíku, koberci, potahové látce, na pohovce a všech vycpaných předmětech.

Plísně mohou být také mnohem nenápadnější, uvolňovat velký počet spor, které mohou mít vliv na kvalitu ovzduší. Najdeme je v zemině u pokojových květin, která je jejich přirozeným substrátem, na rubové straně tapet, nad falešným stropem nebo na nábytku. Stejně jako u roztočů, je nezbytně nutné pečlivě všechny povrchy desinfikovat bakteriocidní prostředky a následně povrchy ošetřit vhodnými přípravky na dřevo .aj.

Úklid koupelny a parní čištění jde v ruku v ruce. Tato technologie je naprosto nenahraditelná. V kombinaci s použitím antibakteriálních a bakteriocidních čistících přípravků např. Sanytol či speciálních přípravků na odstranění vodního kamene NANOENERGY a horké páry  je možno dosáhnout tohoto nejlepšího výsledku v poměrně krátkém čase.

Úklid koupelny a sanity

Parní čištění v rámci úklidu koupelny má nenahraditelné místo. Jaké jsou základní přednosti parního čištění?

Účinnost – velmi horká pára až 160 stupňů odstraňuje zašlé a „zažrané“ nečistoty, mastnotu, zabíjí roztoče, má prokázané dezinfekční účinky.

Ekologičnost – Parní čistění pracuje jen z nezbytně nutným množství  chemikálií a čistících prostředků (za běžných podmínek) a tak spotřebovává především a pouze elektrickou energii a malé množství vody.

Způsob úklidu a použítí parního čištění je vázán na volbu koncového nástavce a regulaci parního výkonu: vysokým tlakem z parní trysky se dají „odstřelovat“ nečistoty z těžko přístupných, drobných a skrytých míst, z hubic lze horkou páru napouštět do hloubky, těžko nedostupných míst, kolejniček aj. a tím hubit i ty drobné organismy (např. roztoče, spory, plíšně a nebovajíčka), které odolaly běžné údržbě. Při nasazení rozličných kartáčků se účinek teploty, tlaku a vlhkosti páry kombinuje s intenzivním mechanickým působením, hubicemi s připnutým hadrem se bezchemicky a přitom účinně otírají povrchy nábytku, zařízení, obkladů i podlah, okenní nástavec myje a zároveň stírá skla, sifonový zvon pomáhá důkladně protáhnout odpady.

Úklid koupelny a WC v rámci úklidu domácnosti jedním z časově náročnějších úkonů. Koupelna a toaleta jsou místem, kde se nám nejvíce drží bakterie, plísně, prach, vlhkost aj. Velmi účinnou metodou jsou antibakteriální prostředky v kombinaci a užitím parní techniky čištění metodou Monster.

Úklid koupelny a WC  zahrnuje:

 1. kompletní odprašněníÚklid koupelny a sanity
 2. odstranění plísní, nečistot, pachů
 3. parní čištění spár a záhybů
 4. umytí obkladů a nábytku
 5. odstranění vodního kamene
 6. vyčištění sprchového koutu
 7. vyleštění baterií  a zrcadel
 8. antibakteriální umytí povrchů a podlahy

Úklid koupelny a toalet se řídí naším interním heslem “NEJPRVE ČISTIT, POTOM DEZINFIKOVAT”. Tajemství profesionálů na úklid koupelny a WC spočívá v tom , aby alespoň tato  náročná práce byla co nejúčinnější.

Sifony umyvadel, WC mísy, bidety jsou nádržemi zárodků, protože ty jsou ve vlhkém prostředí v kontaktu se stolicí, která je, a to i v případě, že nejste nemocní, bohatá na mikroorganismy. To dobře víme a přitom na druhou stranu zapomínáme na ty, které se rozšířily, prostřednictvím rukou, na klikách dveří, na vodovodním kohoutku, kterého se dotknete předtím, než si umyjeme ruce, na stěně vany, na dně sprchového koutu, na plastovém závěsu. Jsou přítomni také v koši s prádlem, na ručnících a na šňůře na sušení prádla. To znamená, že hygienické čištění zahrnuje celou místnost, podlahu, zdi, včetně nábytku.

Je naprosto zbytečné dezinfikovat dřív, než vše vyčistíme. Je třeba si uvědomit, že antibakteriální prostředek nemůže „sterilizovat“ nános organického materiálu. Tento nános se musí nejprve odlepit, rozdělit na části a odstranit. To je úkol čisticích prostředků, které, díky svému povrchového pnutí, způsobí, že je voda lepším smáčedlem, což jí umožní proniknout do špíny, rozložit ji a potom ji rozptýlit, velmi účinně odstranit.

Úklid koupelny a sanity

Odstranění a čištění vodního kamene, čištění sprchového koutu, čištění sanitárních baterií, odstranění mechů a řas, odstranění plísní, likvidace bakterií a nežádoucích látek a nečistot, odstranění dlouhodobých usazenin, anti-kalk ochrana povrchu dlouhodobé nano impregnace a profi ochrany povrchů a materiálů prostřednictvím patentované metody NANOENERGY©. Naše firma je držitelem certifikátů pro aplikaci čištění a ochrany povrchů a materiálů metodou NANOENERGY© a přípravkem NANOPĚNA.

Zajistíme odborné odstranění vodního kamene speciálními nano-produkty s následnou nano impregnaci s transparentním či mokrým efektem úpravy povrchu, která uchová materiál dlouhodobě krásný, hydrofobní, olejofóbní a propůjčí mu samočisticí efekt.

Použitím čistících a impregnačních nano tekutin nedochází k navoskování nebo natření povrchu nějakým nátěrem, ale k trvalému zušlechtění povrchu. Životnost a trvanlivost nano vyčištěných a nano povrchově ošetřených materiálů je díky zušlechtění povrchu nanotechnologií mnohem delší. Je vytvořena ochrana proti poškození.

Úklid koupelny a sanity

Originální NANOPĚNA je multifunkční ochranný čistič – univerzální čistící a impregnační prostředek pro hladké a nesavé povrchy. Nano pěna zároveň se snadným vyčistěním dodá povrchu na několik měsíců i účinnou ochranu před znečištěním a vysoký lesk. Nano pěna aktivně spolupracuje při čistění tím, že „probublává“ i těmi nejnepatrnějšími nerovnostmi ošetřované plochy. Na vyčištěném povrchu během následujících dvaceti minut samostatně vytvoří ochrannou neviditelnou a antibakteriální nanovrstvu, která propůjčí ošetřené ploše na dobu čtyř až šesti měsíců zvýšenou odolnost, velmi snadné čištění a v prvních týdnech i vysoký lesk, hladkost atd. Pro další čistění povrchu, který byl již ošetřen Nano pěnou, není třeba žádná chemie, postačí pouze  obyčejná voda.

Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOENERGY A NANOPĚNY©

Úklid koupelny a sanity

Nano čistící roztoky a nano impregnace okamžitě reagují a přilnou dokonale k povrchu. Impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Úklid koupelny a sanity

V rámci úklidu podlahy je používán bakteriocidní přípravek, jenž je PH neutrální a vhodný pro všechny povrchy. Velice důležité je také neopomenout na vyčištění spár (zde se osvědčuje metoda parního čištění). Následně je podlaha finálně ošetřena specifickým přípravkem dle typu povrchu podlahy – dřevo, lino, dlažba, kámen aj. Lze v případě zájmu klienta dlouhodobější ochranu podlahy nanesením vhodného impregnačního roztoku s následným zapracováním do povrchu podlahy.

Strojový úklid podlah a schodišť naší firmy Úklid Express® je prováděn ekologicky šetrnou metodou Twister Professional™. Metoda Twister Professional™ jejíž úklidový systém využívá kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští v jeden moment, bez použití jakýchkoliv chemikálií je špičkou v oboru. Metoda umožňuje dosažení té nejvyšší možné účinnosti úklidu a čištění včetně odstranění skvrn a hlubokých nečistot.

Ceník profesionálních služeb

 • od 199,- Kč bez DPH per pracovník včetně úklidové techniky
 • 16,- Kč bez DPH per m2 | klepaní koberce elektro klepacím kartáčem
 • 22,- Kč bez DPH per m2 | mokré – extrakční čištění koberců
 • 45,- Kč bez DPH per m2 | vakuové rotační čištění koberců
 • 60,- Kč bez DPH per m2 | suché pěnové čištění koberců
 • 95,- Kč bez DPH per m2 | horokovodní pěnové – vakuové čištění koberců
 • od 80,- Kč bez DPH per m2 | impregnace koberce
 • 65,- Kč bez DPH per sedací místo | klepaní sedačky, křesel a židlí elektro klepacím kartáčem
 • 130,- Kč bez DPH per sedací místo | mokré čištění sedačky, křesel (bez čistících roztoků)
 • 65,- Kč bez DPH per sedací místo | mokré čištění židlí (bez čistících roztoků)
 • 369,- Kč bez DPH per sedací místo | hloubkové vakuové čištění sedaček, křesel
 • 369,- Kč bez DPH per sedací místo | suché pěnové čištění sedaček, křesel
 • 850,- Kč bez DPH per sedací místo | horkovodní pěnové vakuové čištění sedaček, křesel a židlí
 • 850,- Kč bez DPH per sedací místo | suché vakuové čištění horkou pěnou – sedaček, křesel a židlí
 • od 100,- Kč bez DPH per sedací místo | impregnace sedačky
 • od 85,- Kč bez DPH per sedací místo | aromatizace a antibakteriální ochrana textilií
 • od 4,- Kč bez DPH per m2 | strojové mytí podlah
 • od 55,- Kč bez DPH per strojové čištění podlahy a spár, impregnace podlahy a spár
 • od 70,- Kč bez DPH per m2 | horkovodní tlakové parní čištění podlah a spár
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.