Čištění podlah a dlažby

Čištění podlah, čištění dlažby, čištění schodů, strojové čištění podlah, strojové čištění dlažby, hloubkové čištění podlah, parní čištění dlažby, odmašťování podlah, odmašťování dlažby, parní čištění podlah, parní čištění dlažby, horkovodní čištění podlah, horkovodní čištění dlažby, desinfekce podlah, desinfekce dlažby, antibakteriální čištění podlah, antibakteriální čištění dlažby, odstranění stavebních nečistot, odstranění olejových skvrn a fleků včetně ochranné impregnace podlah a dlažeb jsme připraveni zajistit v rámci České republiky do 48-mi hodin.

Čištění podlah a dlažby

Potřebujete zajistit důkladné čištění podlah, čištění dlažby a čištění schodů ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři ve Vašem regionu?

Čištění podlah a dlažby Praha, čištění podlah a dlažby Mělník, čištění podlah a dlažby Česká lípa, čištění podlah a dlažby Mladá Boleslav, čištění podlah a dlažby Liberec, čištění podlah a dlažby Ústí nad Labem, čištění podlah a dlažby Děčín, čištění podlah a dlažby Kladno, čištění podlah a dlažby Benešov, čištění podlah a dlažby Beroun a  čištění podlah a dlažby Brno, čištění podlah a dlažby Plzeň a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Strojové čištění podlah, dlažby a schodů ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři či budově je prováděn různými metodami dle typu úklidu a různých typu povrchů. Naše metody se zakládají na kvalitních a prověřených úklidových prostředcích s použitím moderní a účinné úklidové techniky renomovaných značek.

Naše firma je držitelem certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Čištění podlah, dlažeb a úvodní informace

Čištění podlah a schodišť je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. NebudemeVás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojového čištění podlah a dlažeb od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní a profesionální firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech – pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem a tak lze říci, že s naší firmou Úklid Express®  máte o komplexní čištění podlah a dlažeb či schodů máte postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice a profi přípravkům máte Vaši podlahu vyčištěnu, uklizenu a naimpregnovánu  třeba i za jediný den

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Čištění podlah a dlažby

Objednávka čištění podlah a dlažeb

Objednávka čištění podlah a dlažeb předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně čištění podlah a dlažeb objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem.  Nejvhodnější forma objednávky strojového úklidu podlah a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet.  V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místaČištění podlah a dlažby
 2. Plocha podlahy a rozsah znečištění
 3. Počet schodů a stav schodiště
 4. Čas a preferovaný termín realizace
 5. Rozsah čištění a úklidu podlahy
 6. Typ podlahy ( dlažba, dřevo, lino, PVC, beton aj.)
 7. Doplňkové služby – nano impregnace, voskování
 8. Specifikace povrchové úpravy (lak, olej – dřevo aj.)
 9. Doplňkové služby – čištění koberců, čištění spár aj.

Cenová nabídka čištění podlah a dlažeb

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Čištění podlah, dlažeb a schodů ve Vaší domácnosti, kanceláři a prostorách či budovách a následná cenová nabídka vždy obsahuje důležité informace, ze kterých se celkový rozpočet skládá:

 1. Adresa a lokalita místaČištění podlah a dlažby
 2. Počet pracovníků
 3. Počet hodin (vždy odhad)
 4. Cena kč / hod
 5. Cena kč /m2
 6. Doprava
 7. Speciální čističe či impregnace
 8. Doplňkové služby (čištění koberců, podlah aj.)
 9. Předběžná konečná částka

Čištění podlah, dlažeb a schodišť Vašich prostor může být úkon na jeden a leckdy i více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však výjimky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás mají povinnost upozornit na případný nárůst ceny. Toto může způsob it hned několik faktorů např. vysoce odolná nečistota, značné množství prachu, opakované vysávání, vysoká mastnota aj.

Cenová nabídka (hodinová sazba) vždy zahrnuje základní čistící a úklidové přípravky pro běžný strojový úklid podlah, použití vlastní úklidové techniky. Speciální čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek.  Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li je budou případně použity.

Čištění podlah a dlažby

Čištění podlah, dlažeb a technické informace

Čištění podlah, dlažeb a schodů se řídí jednoduchými pravidly a postupy:

 1. Zmapování celkového prostoru a zpřesnění odhadu času a ceny.
 2. Odprášení podlah a dlažeb včetně zákoutí, spár, soklů aj.
 3. Odmaštění podlah, spár a schodů + parní čištění aj.
 4. Strojové čištění podlah včetně aplikace čistícího přípravku.
 5. Strojové umytí podlah včetně neutralizace povrchu podlahy.
 6. Impregnace, nátěry, voskování, olejování podlah.
 7. Strojové leštění podlah.
 8. Finální kontrola a doladění detailů prováděných úkonů.
 9. Předání zakázky a vyúčtování se zákazníkem.

Čištění podlah, dlažeb a schodů vyžaduje vybavení kvalitními čistícími koncentráty a profesionální čistící technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

 1. Vodní vysavač na suché a mokré vysávání včetně extrakčního-mokrého čištěním povrchů.
 2. Průmyslový vysavač na hrubé odprášení a vysávání stavebních nečistot.
 3. Kartáčovací rotační stroj na hrubý vymytí povrchu a spár
 4. Kotoučový stroj na hloubkové čištění podlah a schodů
 5. Kvalitní škrabky a žiletky UNGER
 6. Kartáče a rýžáky
 7. Parní čistič
 8. Kvalitní čistící pady na hloubkové čištění podlahy
 9. Přípravky na čištění – desinfekci – leštění – impregnaci – voskování
 10. Kvalitní mopy

Čištění podlah a dlažby

Čištění podlah, Čištění dlažby, schodů a metodický postup

Čištění podlah, čištění dlažby a schodů se dělí a metodicky rozlišuje na různé úrovně dle stavu povrchu. Každý povrch je specifický a je zapotřebí ho nejdříve zanalyzovat a navrhnout vhodnou metodu a rozsah čištění a případné doporučení ochranné impregnace.

Metody profesionálního čištění podlah, dlažeb a schodů:

 1. Renovace podlah a dlažeb metodou diamantového čištění | HTC Floor systems
 2. Hloubkové čištění podlah, dlažeb metodou nanotechnologie | ANKER Technology
 3. Tlakové horkovodní profesionální čištění podlah, dlažeb metodou | Mosmatic
 4. Hloubkové strojové mytí metodou 3M a profi desinfekcemi GUAa | Dezisan Profi

Profesionální čištění podlah, dlažeb je vždy zahájeno odprášením povrchů a podlah a vyžaduje důslednost a jasné stanovení priorit co vše je zapotřebí odprášit a především kvalitní úklidovou techniku. JE VELICE DŮLEŽITÉ MÍT NA VĚDOMÍ, ŽE V PŘÍPADĚ VĚTŠÍ OPRAŠNOSTI JE ZAPOTŘEBÍ ODPRAŠNĚNÍ OPAKOVAT I NĚKOLIKRÁT. Odprášení povrchů probíhá podtlakovým sáním proudu vzduchu, který je promýván velkým množstvím vody a zvedá se jako gejzír až k separátoru. Separátor oddělí alergeny, spory, plísní, choroboplodné zárodky i prachová částice a zapere je do vody, se kterou je vylijeme.  Odprášení touto metodou je vysoce efektivní.

Čištění podlah a dlažby

Na hrubé nečistoty je zapotřebí nasadit průmyslové vysavače, které si poradí s jemným prachem, hrubými nečistotami, kapalinami, olejem, mazivem, granulátem, kovovými třískami nebo dřevěnými pilinami. Dokonalou filtraci zaručuje plochý skládaný filtr Eco optional se systémem TACT – konstantní vysoký sací výkon. Tento systém umožňuje při práci vysavače, bezdotykové oklepávání filtru. Strojová technika na profi úklid a čištění podlah z díly firem Soteco, 3M, Numatic, Krantzle, Wirbel má své nenahraditelné místo ve výbavě naší firmy Úklid Express®. Díky této technice a proškolených pracovníků je naše firma schopna uspokojit v širokém spektru standardní i speciální požadavky na úklid i náročnějšího zákazníka.

Profi úklidová technika firmy Úklid Express®  čítá profi vysavače s jedním až třemi uhlíkovými motory, několikanásobnou filtrací, odpadním tankem a podvozkem. Speciální modely jsou vybaveny zvláštními užitečnými funkcemi, které výrazně usnadňují práci a přináší efektivní výsledek. Mezi takové funkce patří například systém Flowmix, silnější filtrace, speciální filtrace, automatické očišťování filtru či filtry s antibakteriální úpravou jsou určeny pro nemocnice a zdravotnická zařízení.

Čištění podlah a dlažby

Renovace podlah, dlažeb a schodů metodou Twister Professional

Renovace podlah, dlažeb a schodů metodou Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je nová technologie mechanického ošetřování a údržby podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu.

Diamantový čistící systém podlah firmy HTC metodu Twister Professional:

Čištění podlah a dlažbyÚklid a čištění podlah metodou Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče Twister Professional™lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například terazzo, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče Twister Professional™ promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče Twister Professional™ nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

Kotouče Twister Professional™ používáme na úklid podlah pro většinu běžných podlahových materiálů, jako např. terazzo, přírodní kámen, beton, dlažba, vinyl a epoxid dřevo aj. Efektivní odstranění nečistot je dosaženo díky diamantovým kotoučům, které reagují na povrchu okamžitě. Běžné čistící chemické roztoky reagují na nečistotách až za delší dobu a někdy i velmi krátce, naproti tomu Twister Professional™ pad bude efektivně odstraňovat nečistoty nebo mastnoty mechanicky během normálního postupu s pomocí diamantů. Není třeba žádného extra času nebo úsilí.

Čištění podlah a dlažbyČištění a úklid podlah metodou Twister Professional™ našim klientů zajišťuje výjimečnou kvalitu. Kotouče Twister Professional™ nechají vyniknout krásu a užitné vlastnosti podlahy. Výsledky jsou neuvěřitelné! Metoda Twister Professional™ je jedinečná tím, že odpadá pravidelná údržba podlahy a použití vosků a leštidel! Tajemství těchto mimořádných výsledků spočívá v použití mechDiamond cleaning systema-nického čištění s miliardami mikroskopických částeček diamantu. Je tedy dosaženo vysokého lesku a extrémní čistoty povrchu s následnou snadnou údržbou.

Čištění podlah a dlažby Úklid a čištění podlah metodou Hybrid™ a Twister Professional™ DCS (Diamantový čistící systém) je především finančně efektivní, rychlejší, snadnější Metodu čištění Twister Professional™ lze použít na všechny typy podlah, aniž by bylo třeba měnit metodu čištění nebo čistící zařízení. Twister Professional™ je cenově výhodná metoda také díky tomu, že ve srovnání s tradičními chemickými metodami nevyžaduje použití chemikálií, a to až na vyjímky. Pro dokonalé povrchové dlouhodobé ošetření je doporučeno povrch hydrofóbně ošetřit a vyleštit kotouči Twister Professional™.

Čištění podlah a dlažby

Nano čištění podlah a dlažeb metodou ANKER Technology

Hlavním principem nano čištění a povrchové ochrany podlah a dlažeb a materiálů, na kterém se zakládá námi aplikovaná patentovaná metoda čištění a povrchové ochrany materiálů Nano for You© je důkladné odstranění všech vodou nerozpustných a hluboko usazených nečistot, skvrn a fleků v různých materiálech prostřednictvím aktivních nanočástic v rozpětí velikostí 1 nanometr (10-9) až 100 nanometrů s následnou aplikací transparentní proti přilnavé povrchové úpravy pomocí snížení povrchového napětí. Tato metoda umožnuje doposud nejprogresivnější, nejrychlejší a nejefektivnější způsob povrchového čištění do hloubky povrchů, okamžité odstranění nečistot, mastnoty, rzi, vodního kamene s následnou povrchovou dlouhodobou transparentní ochranou různých materiálů.

Čištění podlah a dlažbyČištění povrchů s následnou povrchovou úpravou metodou Nano for You©  je ekologicky šetrné a životnímu prostředí nezávadné. Nano čistící roztoky a činidla včetně impregnačních roztoků ve spojením s molekulou vody se okamžitě z neutralizují a vznikne následně čirá tekutina s hodnotou PH 5 bez škodlivých a zatěžujících dopadů na životní prostředí.

Metoda Nano for You© díky extrémnímu prodloužení čistících intervalů a zkrácení doby čištění materiálů jednoznačně dosahuje vysoké efektivity  v rámci následného běžného úklidu a taktéž úsporu na běžných čisticích prostředcích (úspora čistícího personálu, úspora času a nákladů na čištění). Po provedení nano vyčištění a následné povrchové nano úpravy, následně stačí k běžné údržbě čistá voda s trochou ekologicky šetrného nano elektrolytického roztoku, který pomáhá udržovat dlouhodobou nano ochranu povrchu.

Čištění podlah a dlažby

Tlakové horkovodní profesionální čištění podlah, dlažeb

Druhou metodou vysoce účinného čištění, odmašťování povrchů a podlah je tlakové mytí, vysokotlaké čištění nebo tryskání vodou. Tlakové čištění je činnost, při které dochází k čištění různých povrchů a materiálů využíváním proudu vody pod vysokým tlakem, s velikou kinetickou energií.

Tlakové čištění horkou vodou díky této síle proudu vody směřované k čištěnému povrchu je možné odstranit například:

 • atmosférické nečistoty (prachové částice, smog, saze)
 • organické nečistoty (řasy, plísně, mechy a pod.)
 • graffiti, barvy, laky a mořidla
 • mastnotu a olejové skvrny
 • cementový povlak, rez i solné výkvěty
 • pogumování betonových, asfaltových a antiskidových povrchů
 • žvýkačky

Tlakové čištění horkou vodou a jeho hlavní princip vysokotlakého čištění je založen na mechanickém odtržení špíny z povrchu, aplikací vody o veliké kinetické energii. Ta je dána její rychlostí, tedy tlakem a hmotností, tedy průtokem. Na rozdíl od klasického vodního čištění, při kterém je kinetická energie vyráběna velkým množstvím vody, je zde její spotřeba kvůli vysokému tlaku až o 75% nižší, při mnohonásobném čistícím efektu.

Tlakové čištění je ekologicky šetrnou formou čištění pomocí různé síly tlaku vody a teploty vody vysokotlakého přístroje a sestavy. Díky této technologii je možné odstranit prach, barvu, bláto ze zdí, kovů, cest, chodníku, olejové skvrny z podlah, různorodou špínu z dopravných prostředků, odstranění graffiti z budov, mytí materiálů od starých nátěrů a popisů a jejich přípravu pro další úpravu nebo renovaci.

Čištění podlah a dlažby

Metoda Mosmatic Professional™ je profesionální a vysoce účinnou metodou ekologického čištění povrchů. Tato metoda je založena principu vysokotlakého čištění povrchů prostřednictvím vody s pracovní sílou kolem 400 barů a teplotou vody 120 stupňů.

Metodou Mosmatic Professional™ jsme schopni vyčistit níže uvedené povrchy:

 • Venkovní podlahy
 • Venkovní dlažby
 • Ražený beton
 • Porfír
 • Lícové pásky (brick)
 • Kamenné chodníky
 • Skládané dlažby
 • Zámkové dlažby
 • Schody a schodiště
 • Garážové vjezdy
 • Terasy
 • Obrubníky
 • Okrasné kameny
 • Venkovní balustrády
 • Altánové sezení
 • Grilovací sezení
 • Bazénové obklady
 • Parkovací stání
Tato metoda pracuje s velmi vysokým tlakem vody prostřednictvím rotačních trysek, které v těsné a konstantní vzdálenosti od čištěného povrchu díky tlaku vodě dokáží udělat v okamžiku v podstatě zázraky. Celý proces hloubkového čištění se odehrává pod hlavním krytem hlavice, která jednoznačně zamezí rozstřiku nečistot a vody s to především díky okamžitému odsávání do velkoobjemového zásobníku.

Metoda Mosmatic Professional™ vyžaduje k realizaci pouze přívod vody a elektřiny 380V. V případě potřeby je zdroj elektřiny 380V zajištěn prostřednictvím externí elektrocentrály.

Čištění podlah a dlažby

Strojové mytí podlah a dlažeb metodou 3M

Hloubkové mytí keramické dlažby a podlah provádíme za pomoci speciálních přípravků, které jsou určeny pouze k čištění podlah a keramické dlažby. Požadovaný vzhled a následný lesk obnovujeme mechanickým mytím pomocí čistících padů 3M s příměsí karbidu křemíku.

Použitím této profesionální technologie zajistíme obnovu lesku podlah v různém stádiu poškození. Provádíme přirozené zvýraznění původní barvy keramické dlažby či podlahy, aplikujeme protiskluzovou ochranu a aktivní nebo pasivní nano ochranu, která je dokonale přilnavá ke všem povrchům. V rámci pravidelné údržby nabízíme i odbornou údržbu ochranné vrstvy podlahy a voskování metalických a silikonových vosků.

Nečistoty usazené ve spárách dlažby a hluboko ve struktuře podlahy, opotřebení nebo drobné defekty podlahy – s tím vším se náš realizační tým dokáže vypořádat. Díky osvědčeným technologií a vysoce kvalitním čisticím přípravkům, nabízíme prvotřídní čisticí a úklidové služby. Provádíme hloubkové čištění, léčbu a renovaci keramické dlažby, lesk obkladů, obnovu lesku chemickou cestou a aplikaci ochrany keramické dlažby před dalším mechanickým poškozením.

Čištění podlah a dlažby

Renovace a profesionální čištění schodů a podest

Strojové a nanotechnologické čištění schodů, schodišť, podest a jeho cílem je hloubkové odstranění a vyčištění  kamenných schodů od usazenin či nánosů včetně povrchové ochrany povrchu a materiálu v co nejkratším čase s dlouhodobým efektem.

Nano čištění schodů metodou NANOENERGY© je založeno na principu využití odvětví Nanotechnologie a přírodních věd zabývající se změnou hmoty v rozsahu nanometrů nám dosažení tohoto cíle jednoznačně umožnuje. Tato technologie je tou nejúčinnější, jelikož pracuje s nejmenšími částečkami hmoty. Nanometr je jedna milióntina z milimetru (pro představu: na špičku lidského vlasu se vejde cca 7 000 nanočástic). Slovo NANOS pochází z řečtiny a znamená „TRPASLÍK“.

Výhody diamantového vodní čištění a impregnace metodou DCS a NANOENERGY©

 • Bezprašné čištění (vodou s okamžitý odsátím)
 • Bezhlučné čištění (pouze tiché koutoučování bez broušení)
 • Rychlé čištění ( 1x schod = cca 10min / 0,75m2)
 • Protiskluzová úprava (anti-slip effekt hodnota R10)
 • Cenově přijatelné (viz. odstavec ceny čištění a impregnace)

Flexibilní impregnace (schody pochozí do 2hod od impregnace)

*Pouze u transparentní nano impregnace*

Čištění kamenných schodů patentovanou metodou DSC (Diamond cleaning system)  nám umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality a efektivity čištění a leštění. Hybrid™ a  Twister Professional™ je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které schod čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií s použitím čisté vody v kombinaci ekologického nano čističe, který se ihned zneutralizuje čistou vodou.

Leštění kamenných schodů metodou Twister Professional™ dosahuje díky diamantovým padům a profesionálním strojům velmi vysoké kvality a lesku a to jak matného či lesklého, což vždy záleží na typu kamene a přání klienta. Leštění schodu probíhá bez jakýchkoliv chemikálií a nátěrů a lesku dosahujeme pouze přirozenou cestou s dlouhodobým efektem.

Čištění podlah a dlažbyPo vyleštění kamenných schodů doporučujeme pro zvýraznění efektu či dlouhodobé ochrany a udržení vysokého lesku anti-graffiti permanentní impregnaci s dosažením tzv. mokrého efektu či zvýraznění barev kamene nebo transparentní nano impregnaci s hydrofobním efektem.Impregnace a voskování podlah a dlažebČištění podlah a dlažby Impregnace podlah (polymerizace) zabraňuje před nadměrným opotřebením a ušpiněním. Díky povrchové úpravě a vrstvě získá podlaha také vlastnosti proti uklouznutí a mnohem lépe se udržuje v čistotě. Základem procesu je velmi důkladné mechanické očištění podkladu případné odstranění starých polymerů – strhávačem vosků, neutralizace a vyschnutí, nanesení ochranné polymerové vrstvy. 

Čištění podlah a dlažby

Nano impregnace podlah a schodů metodou NANOENERGY© s hydrofóbním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má superhydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.Ukázka vizualizace technického procesu metody NANOENERGY©Čištění podlah a dlažbyDíky metodě NANOENERGY© dochází ke spojení nanočástic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nanoformovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, oleofobní a acidofobní úpravu povrchu.Voskování keramické dlažby a podlah.

Pro specifické zatížení povrchu keramické dlažby používáme jako ochranu polymerní disperze s kovovým síťováním s vysokou odolností a hedvábně matnou optikou. Úprava polymerním voskem splňuje požadavky normy DIN 18032 protiskluzovosti. Metoda je vhodná pro sanaci ochranného filmu High-Speed (mechanické vytvrzení polymerní vrstvy), která násobně zvyšuje odolnost ošetřeného povrchu.

Nabízíme i aplikaci polymerních vosků určených do lékařských zařízení splňující nejpřísnější hygienické normy. Při použití jakýchkoli polymerních vosků je třeba zvážit, zda je tato úprava vhodná pro zamýšlené zatížení keramické dlažby.

Čištění podlah a dlažbyČištění schodů metodou NANOENERGY© je ekologicky šetrné a životnímu prostředí nezávadné. Nano čistící roztoky a činidla včetně impregnačních roztoků ve spojením s molekulou vody se okamžitě z neutralizují a vznikne následně čirá tekutina s hodnotou PH 5 bez škodlivých a zatěžujících dopadů na životní prostředí.

Čištění podlah a dlažby

V první řadě naneseme speciální vosk určený ke zvýšení protiskluzovosti povrchu. Poté provádíme denní údržbu, ke které postačí čistá voda s občasným použitím stopového množství přípravku firmy Bellinzoni pro keramické dlažby, který podporuje stálost vlastností ošetřeného povrchu. Přípravek má mimo mycích schopností také výhodu, že v jednom momentě nanáší vrstvu ochranného a leštícího vosku. Aplikace odpovídá běžnému mytí keramické dlažby – je levná a snadná.

Každá dlažba má uveden protiskluz v jakém je vyrobena (jedná se pouze o hodnotu kluzné/protiskluzné plochy). Stupně protiskluznosti se značí R 9 až R 13 podle normy DIN 51130. R 9 na šikmé ploše v úhlu 6-10 stupňů, R 10 v úhlu 10-19 stupňů, R 11 v úhlu 19-27 stupňů, R 12 v úhlu 27-35 stupňů a R 13 nad 35 stupňů. Stupeň protiskluznosti výrobci značí písmeny A – B – C, kdy je C nejvyšší stupeň. Do běžné domácnosti není důvod protiskluz více řešit. V okolí bazénu či veřejných prostor je již tento údaj důležitý a je na něj kladen velký důraz.

Hodnotu protiskluzových vlastností lze zvýšit i vhodným mechanickým opracováním keramické dlažby, kdy ji vyleštíme abrazivními nylonovými pady Fibratesco a Twister Professional do požadované hrubosti normy na skluznost mokrého povrchu. U všech forem speciálních protiskluzových úprav je nutné počítat s vyšší náročností pravidelné údržby upraveného povrchu, aby zůstaly dlouhodobě zachovány jeho protiskluzové vlastnosti.

Ceník profesionálních služeb

 • od 95,- Kč bez DPH per m2 | renovace podlahy a dlažeb
 • od 65,- Kč bez DPH per m2 | čištění podlahy a dlažby
 • od 125,- Kč bez DPH per m2 | tlakové horkovodní čištění podlah
 • od 60,- Kč bez DPH per m2 | nano technologické čištění podlah
 • od 65,- Kč bez DPH per m2 | voskování a impregnace podlah
 • od 25,- K4 bez DPH per m2 | strojové leštění podlah a schodů
 • od 85,- Kč bez DPH per m2 | nano impregnace podlah a schodů
 • od 190,- Kč bez DPH per m2 | polyuretanové nátěry podlah a schodů
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.