Mytí skleněných ploch

Profi mytí skleněných ploch, výškové mytí prosklených ploch, mytí atrií, mytí výloh, mytí skleněných vitrín, mytí prosklených hal, speciální mytí prosklených stropů, mytí prosklených hal, impregnace prosklení jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin od Vaší objednávky v rámci Prahy a České republiky. 

Mytí skleněných ploch

Potřebujete zajistit kvalitní čištění a mytí prosklených ploch, výloh, prosklení atrií včetně impregnace ve Vašem regionu?

Mytí skleněných ploch Praha a okolí, mytí skleněných ploch Brno, mytí skleněných ploch Plzeň, mytí skleněných ploch Mělník, mytí skleněných ploch Česká lípa, mytí skleněných ploch Mladá Boleslav, mytí skleněných ploch Liberec, mytí skleněných ploch Ústí nad Labem, mytí skleněných ploch Děčín, mytí skleněných ploch Kladno, mytí skleněných ploch Benešov, mytí skleněných ploch Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Námi používané metody profesionálního  čištění a mytí skleněných ploch, rámů a žaluzií  jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných čistících a úklidových přípravků.

Naše firma je držitelem certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Úvodní informace o mytí skleněných ploch

Mytí skleněných ploch je pro naši firmu dlouholetou praxí. NebudemeVás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a generálního úklidu od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech – pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem. S naší firmou Úklid Express®  máte o komplexní umytí skleněných ploch, rámů a žaluzií postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte umyty skleněné plochy a rámy  v každém detailu.

Na mytí prosklených ploch je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na mytí oken jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Mytí skleněných ploch

Objednávka mytí prosklených ploch

Objednávka mytí prosklených ploch předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně mytí prosklených ploch objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem.  Nejvhodnější forma objednávky mytí oken a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet.  V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místa
 2. Plocha skla a rozsah znečištěníMytí skleněných ploch
 3. Specifikace skleněné plochy
 4. Mytí rámů
 5. Čištění a mytí žaluzií
 6. Výška skleněné plochy
 7. Impregnace prosklení a skel
 8. Impregnace rámů
 9. Čas a preferovaný termín realizace

Cenová nabídka mytí prosklených ploch

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Mytí prosklených ploch a cenová nabídka vždy obsahuje důležité informace, ze kterých se celkový rozpočet skládá:

 1. Adresa a lokalita místa
 2. Počet pracovníkůMytí skleněných ploch
 3. Počet hodin (vždy odhad)
 4. Cena kč / hod
 5. Cena kč /m2
 6. Doprava
 7. Speciální čističe či impregnace
 8. Předběžná konečná částka

Mytí prosklených ploch je ve veštšině případů akce na jeden dne a lze někdy očekávat i na více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však vyjímky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás během průběhu úklidu mají povinnosti upozornit na případný nárůst počtu hodin. Toto může způsobit hned několik faktorů např. vysoce odolná nečistota, značné množství prachu, opakované vysávání, vysoká mastnota aj.

Cenová nabídka (hodinová sazba) vždy zahrnuje základní čistící a úklidové přípravky pro běžný úklid a mytí oken, použití vlastní úklidové techniky. Speciální čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek.  Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li je budou případně použity.

Metodika mytí prosklených ploch

Mytí prosklených ploch v různých prostorách či ve Vašem soukromí je soukromou záležitostí. Jsme si této skutečnosti plně vědomi. Z tohoto důvodu v této sekci zabývající se mytím prosklených ploch naleznete základní informace o metodice a systému mytí skel.

Mytí prosklených ploch se řídí jednoduchými pravidly a postupy:

 1. Zmapování celkového prostoru a zpřesnění odhadu času.
 2. Odprašnění povrchů prosklení, rámů a parapetů.
 3. Odmaštění povrchů prosklení, rámů a parapetů včetně odstranění samolepek.
 4. Parní čištění rámů, odstranění plísní a odolných nečistot.
 5. Mytí prosklení a rámů, parapetů, žaluzií.
 6. Impregnace skel, prosklení a rámů.
 7. Finální kontrola a doladění detailů prováděných úkonů.
 8. Předání zakázky a vyúčtování se zákazníkem.

Pro kvalitní mytí prosklených ploch různých  prostor a domácností jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

Profi mytí skleněných ploch, výškové mytí prosklených ploch, mytí atrií metodou Ergotec NINJA™ provádí naše firma rychlým a odborným způsobem bez znečištění okolního prostředí . Mytí oken po malířích či řemeslnících vyžaduje šetrné očištění stavebních nečistot speciálními žiletkami se speciálním držátkem. Při mytí prosklených ploch automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu.

Mytí prosklení a antibakteriální úprava prostřednictvím tablet Unger včetně desinfekce rámů, redukce a odstranění plísní zajišťujeme kombinací fungicidních antibakteriálních přípravků a parního čištění a to zvláště v případě některých druhů penicilínů, Trichoderma viride, Aspergillus versicolor nebo Stachybotrys chartarum, které jsou typické pro vlhké byty.

Mytí prosklených ploch, čištění plastových rámů:

 • očištění okenních rámů včetně parapetů
 • odstranění zatavených ochranných fólií
 • oživení silně zašlých povrchů
 • oživení okenních rámů renolitovou fólií imitující dřevěné povrchy
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostí

Mytí prosklených ploch,  čištění rámů dřevěných oken a prosklení:

 • očištění okenních rámů včetně parapetů mýdlovým čističem na dřevo
 • ošetření  a impregnace balzámem HOLZBALZAM – uzavření mikroskopických trhlin a pórů
 • oživení barev a vyšisovaných míst speciální politurou na dřevo POLIBOY
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostí

Mytí prosklených ploch,  čištění rámů hliníkových oken a prosklení:

 • očištění okenních rámů včetně parapetů speciálním čističem FENOSOL na hliníkové povrchy
 • ošetření  a impregnace balzámem FENOSOL AL-EMULSE  – oživení povrchu
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostí

Impregnace prosklení,  impregnace střešních prosklení a skel včetně nano impregnace rámů oken metodou NANOENERGY©:

Proč uvažovat o nano impregnaci a ochraně oken, střešních oken a rámů?

 • průhlednější a čistější okno
 • udržení čistého okna či skla
 • ochrana proti ulpívání steklin
 • ochrana proti ulpívání kapek
 • ochrana proti ulpívání nečistot
 • ochrana proti ptačímu trusu
 • ochrana proti prachu
 • ochrana střešních oken
 • ochrana dřevěných rámů
 • ochrana hliníkových rámů
 • ochrana plastových rámů
 • ochrana proti zeleni a plísním

Odbornou nano impregnací prosklených ploch, střešních oken, zimních zahrad a skel nedochází k naleštění povrchu nějakým běžným přípravkem, ale k trvalému zušlechtění povrchu. Sklo se stane po aplikace impregnace vysoce odolné proti ulpívání nečistot, jelikož je na jeho povrchu vytvořena odporová hladká ochranná vrstva, která odpuzuje dopadající nečistoty a během deště využije dopadající vodu ke smytí povrchově nikoliv hloubkově ulpělých nečistot.

Nano impregnace prosklených ploch, střešních oken, zimních zahrad a skel díky zformátování povrchu z vytváří tzv. efekt smrštění vodních kapek do různých útvarů. Na základě této skutečnosti tak dochází k mnohem menšímu zůstatku vodních kapek na vyčištěném skle či okně a velká část vodních kapek prostřednictvím odstředění a smrštění po naimpregnovaném skle ihned opouští plochu skla či okna. Zbývající minimum kapek zůstávajících na skle či okně se následně odpaří. Po tomto minimální zůstatku kapek tak zůstávají pouze drobné odpařené minerální stopy.

Nano impregnace okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Nano impregnace má super hydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Čištění horizontálních / vertikálních žaluzií a předokenních rolet:

 • osátí prachu speciální kartáčem „Prachosaj“, jenž se dostane do všech záhybů žaluzií
 • očištění a odmaštění žaluzií
 • vyleštění povrchu a lamel žaluzií
 • vakuové čištění textilních vertikálních žaluzií
 • vysokotlaké čištění předokenních rolet, ruční čištění rolet

Ceník profesionálních služeb

 • od 199,- Kč bez DPH per pracovník včetně úklidové techniky **
 • od 12,- Kč per m2 | profi mytí oken a větších ploch
 • od 85,- Kč bez DPH per m2 |  nano impregnace oken, sklen a rámů
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.