Dezinfekce povrchů

Čištění a dezinfekce povrchů, čištění a dezinfekce prostor, antibakteriální dezinfekce prostor,hloubkové čištění povrchů, hloubková dezinfekce povrchů, parní dezinfekce povrchů, parní čištění povrchů, antibakteriální dezinfekce povrchů, hloubková dezinfekce prostor, dezinfekce bazénů, dezinfekce kuchyně, dezinfekce koupelny, dezinfekce toalet a WC, dezinfekce koberců, dezinfekce sedaček, dezinfekce zvířecích pachů, dezinfekce skvrn a fleků, dezinfekce matrací, dezinfekce podlah, antibakteriální dezinfekce podlah, dezinfekce dlažeb a spár rádi zajistíme profesionální unikátní metodou GUAa včetně ochrany vyčištěných povrchů prostřednictvím antibakteriálních nano impregnací na bázi TiO2 a Si02  v rámci České republiky do 48-mi hodin.

Dezinfekce povrchů

Potřebujete zajistit vyčištění povrchů a prostor včetně důkladné dezinfekce a antibakteriální ochrany povrchů, podlah či koberců ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři či prostorách ve Vašem regionu?

Dezinfekce povrchů a prostor, podlah a povrchů  ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři je prováděn různými metodami dle typu úklidu a různých typu povrchů. Naše metody se zakládají na kvalitních a prověřených úklidových prostředcích s použitím moderní a účinné úklidové techniky renomovaných značek.

Naše firma je držitelem certifikátů HACCP získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Dezinfekce povrchů a úvodní informace

Dezinfekce povrchů a prostor je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. NebudemeVás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a dezinfekce povrchů a prostor od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech – pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem a tak lze řicí, že s naší firmou Úklid Express®  máte o komplexní desinfekci povrchů a prostor máte postaráno i za jediný den.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na realizaci zakázky jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme desinfekční práce několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dezinfekce povrchů

Objednávka dezinfekce povrchů

Objednávka antibakteriální dezinfekce povrchů a prostor předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně hloubkovou desinfekci prostor a povrchů objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem.  Nejvhodnější forma objednávky a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet.  V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místaDezinfekce povrchů
 2. Plocha a celkový rozsah
 3. Stav znečištění a nečistot
 4. Čas a preferovaný termín realizace
 5. Specifikace povrchů a prostoru
 6. Doplňkové služby (impregnace aj.)

 

Cenová nabídka dezinfekce povrchů

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor a povrch nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Dezinfekce povrchů a prostor ve Vaší domácnosti, kanceláři a prostorách a následná cenová nabídka vždy obsahuje důležité informace, ze kterých se celkový rozpočet skládá:

 1. Adresa a lokalita místa
 2. Počet pracovníků
 3. Počet hodin (vždy odhad)
 4. Cena kč / hod
 5. Cena kč /m2
 6. Doprava
 7. Speciální čističe či impregnace
 8. Doplňkové služby (čištění koberců, podlah aj.)
 9. Předběžná konečná částka

Hloubková dezinfekce Vašich prostor či povrchů může být úkon na jeden a leckdy i více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však výjimky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás mají povinnost upozornit na případný nárůst ceny. Toto může způsobit hned několik faktorů např. vysoce odolná nečistota, značné množství prachu, opakované vysávání, vysoká mastnota aj.

Cenová nabídka (hodinová sazba) vždy zahrnuje základní čistící a úklidové přípravky pro běžný strojový úklid podlah, použití vlastní úklidové techniky. Speciální čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek.  Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li je budou případně použity.

Dezinfekce povrchů a technické informace

Odborná dezinfekce povrchů a prostor je důležitou záležitostí. Jsme si této skutečnosti plně vědomi. Z tohoto důvodu v této sekci zabývající se desinfekcí povrchů, prostor, podlah aj. naleznete základní informace o metodice a systému dezinfekce prováděné naší společností.

Dezinfekce je proces ničení vegetativních i dormantních mikroorganismů pomocí chemických a fyzikálních (např. UV záření, vysoká teplota) metod. Provádí se v místech se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí. Dezinfekci lze také definovat jako čištění předmětů, povrchů a prostor od některých nebo všech patogenních organismů, které mohou způsobit infekci.

Dezinfekční přípravek nebo dezinfekční prostředek je protimikrobiální činidlo, které se aplikuje na neživé předměty za účelem zničení mikroorganismů. Dezinfekční látky odlišujeme od antibiotik, která ničí mikroorganismy uvnitř těla, a od antiseptik, ničících mikroorganismy na živých tkáních.

Desinfekční sanitizéry jsou látky, které používáme pro snížení počtu mikroorganismů na bezpečnou úroveň. Jedna z oficiálních a právně závazných verzí říká, že sanitizér musí být schopen zlikvidovat 99,999 % (též snížení 5 log) specifické bakteriální testovací populace, a musí to udělat do 30 sekund. Hlavní rozdíl mezi sanitizérem a dezinfekčním přípravkem je především v ředění.  Desinfekční přípravek musí mít větší schopnost zabíjet patogenní bakterie v porovnání se sanitizérem. Jen velmi málo dezinfekčních látek a sanitizérů dokáže sterilizovat (kompletně odstranit veškeré mikroorganismy), a u těch, které to dokáží, zcela záleží na způsobu aplikace. Proti dezinfekčním látkám jsou nejodolnější bakteriální endospory, ale i některé viry a bakterie mají též určitou toleranci.

Dokonalá dezinfekce či sanitizér by provedl zcela úplnou a dokonalou sterilizaci, bez škodlivosti pro jiné formy života. Ideální dezinfekční látka však neexistuje. Mnoho dezinfekčních látek je z principu potenciálně škodlivých (nebo i toxických) člověku a zvířatům. Většina moderních dezinfekčních přípravků pro domácnosti obsahuje jako přísadu denatoniumbenzoát, extrémně hořkou látku určenou k prevenci před požitím neb se používají k likvidaci infekčních organismů.

Naše firma volí použití správné dezinfekce z pestré škály běžně nedostupných profesionálních přípravků. Volba dezinfekční látky závisí na konkrétní situaci. Některé mají široké spektrum (zabíjejí téměř všechny mikroorganismy), kdežto jiné sice ničí jen užší škálu patogenních organismů, ale jsou preferovány z jiných důvodů (jsou nekorozivní, nejedovaté). Dle stavu povrchu či prostor se tedy volí vhodná dezinfekce či sanitizér a leckdy se nejedná o malé finanční částky. Cena těchto profesionálních desinfekcí, které nepoškozují povrchy a přesto mají požadovaný účinek závisí na ředění a koncentraci přípravku.

Dezinfekce povrchů prostřednictvímultrafialového záření jsou již také používány. známe Namísto úplného spoléhání na chemikálie, je tato forma velmi důsledná a účinná, jelikož bakterie mají velmi krátký cyklus rozmnožování, proto se mohou velmi rychle množit. Když některé bakterie přežijí chemický útok, přenese se jejich „zkušenost“ na další generaci. Proto se může vyvinout rezistence na příslušné chemikálie. Pak již zbývá jen vysoká teplota (horká voda či pára nebo UV záření). Intenzivní krátkovlnné ultrafialové záření lze používat pouze k  dezinfekci hladkých povrchů, ale nikoli pro porézní materiály, které jsou neprůsvitné, například dřevo nebo pěna.

Dezinfekce povrchů

Dezinfekce povrchů a metodika

Dezinfekce a antibakteriální údržba povrchů a prostor je v dnešní době řešena především z pohledu ekonomické stránky a nákladů s tímto procesem spojených. Výrazně cenově výhodným dezinfekčním přípravkem je běžně používané „chlorové bělidlo“ (pětiprocentní roztok chlornanu sodného, který je účinný proti většině obvyklých patogenů, včetně obtížně likvidovatelných bakterií tuberkulózy (mycobacterium tuberculosis), virů hepatitidy B a C, hub a antibioticky rezistentních kmenů stafylokoků a enterokoků. Má též určitý účinek proti parazitickým organismům.

Desinfekční výhodou těchto chlórových desinfekcí je, že ničí nejširší škálu patogenů ze všech levných dezinfekčních látek. Je extrémně účinný proti virům a bakteriím při pokojové teplotě, je běžně dostupný a levný, rychle se rozpadá na neškodné látky (primárně chlorid sodný a kyslík). Je dobré vědět, že mezi negativa patří leptavost a vysoká dráždivost pro kůži a oči, nebezpečí pro domácí zvářata a zvlášť ve vyšších koncentracích, má silný zápach a tak neúčinkuje proti parazitickým prvokům lamblie střevní (Giardia lamblia) a Cryptosporidium a především dokáže při neopatrném používá poškodit různé běžně bezproblémové povrchy a materiály.

Dezinfekce povrchů

Dezinfekce povrchů a materiálů třetího tisíciletí DEZISAN od firmy GUAa je špičkou v oboru bez-chlórové dezinfekce a sanytérů. Jedinečné vlastnosti GUAa dezinfekčních přípravků, v porovnání s konkurencí, jsou mnohá. Protože na účinnou látku v přípravcích na bázi GUAa není zaznamenána rezistence, není potřeba dezinfekce kombinovat ani měnit. Široké portfolio umožňuje použít tuto dezinfekci prakticky kdekoliv – nemocnice, lázně, veterinární ošetřovny, hromadná doprava, školy, školky, hotely, fitness, sauny, klimatizace a vzduchotechnika.

Dezinfekce povrchů a materiálů má hlavní stavební složku v molekule PHMG (jedná se o kationtový polymer, který ničí mikroorganismy jednoduchým principem – poruší mechanicky proteiny v buněčné membráně mikroorganismu a tím dojde k rozpadu buňky). Navíc se po aplikaci této dezinfekce utvoří polymerová vrstva, která má za následek eliminaci mikroorganismů v čase. Brání opakované adhezi virů, bakterií a plísní (nepůsobí jen v době aplikace, účinnost je prokázána po dobu až tří týdnů – dle zátěže prostoru). Zaručujeme, že naše výrobky jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, jsou bez zápachu, nekorozivní (nenarušují kovy, pryže, látky, kůži, koženku, dřevo,…), lze je použít i za přítomnosti zaměstnanců, pacientů, zvířat. Nedráždí pokožku, oči ani dýchací cesty, možno použít při ruční i strojové aplikaci.

Desinfekčním ošetřením povrchů vzniká tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době eliminuje biologické znečištění (bakterie, viry, plísně, houby) na ošetřovaném povrchu, navíc tento povrch ochrání až několik dní a snižuje riziko jeho opětovné kontaminace. Polymerovou vrstvu je možno po předepsané době působení odstranit opláchnutím vodou. V některých případech je to však nežádoucí – zejména tam, kde je biologické zatížení prostor enormní (netýká se povrchů, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinami).

Dezinfekce povrchů a prostor DEZISAN nemá karcinogenní ani mutagenní účinky, je potvrzena kožní nedráždivost 6% roztoku u lidí (běžná koncentrace pro dezinfikování prostor jsou 2%). Kromě bezpečnosti pro pacienty, personál i zvířata je dezinfekce na bázi  GUAa certifikovaná HACCP protokolem pro používání v potravinářství, nevznikají náklady na pracovní úrazy způsobené poleptáním a snižují se též náklady spojené s hygienizací prostředí. Na rozdíl od chlorových přípravků není zdravý škodlivý a nezatěžuje životní prostředí a eliminuje široké spektrum mikroorganismů – bakterie, viry, plísně, houby (včetně TBC, BVDV virus, Vakcinie Virus, Adenovirus, Poliovirus).

Dezinfekce a antibakteriální čištění povrchů a prostor

Hloubkovou a odbornou antibakteriální desinfekci povrchů, materiálů a prostor provádíme profesionální unikátní metodou GUAa včetně ochrany vyčištěných povrchů prostřednictvím antibakteriálních nano impregnací na bázi TiO2 a Si02.

Šetrnou a odbornou desinfekci povrchů, materiálů a prostor provádíme profesionálními unikátními metodami GUAa bez-chlórovou antibakteriální chemií, šetrnou jak desinfikovaných materiálům, tak jejim barvám a povrchové struktuře.

GUAa POOL > chemie bez chlóru, vhodná pro všechny typy bazénů a vířivých van.

GUAa HOME > zajistí čistou domácnost či kanceláře bez  bakterií a zápachu.

GUAa PROFI >  dezinfekce veřejných zařízení, provozů a komerčních prostor.

GUAa FITNESS > dezinfekce solárií, saun, fitness a wellness zařízení.

GUAa HEALTH > antiseptická dezinfekce koberců, matrací, sedaček a textiílí.

GUAa PETS > dezinfekce chovatelských zařízení, veterin a zvířecích nečistot a pachů.

Dezinfekce povrchů, materiálů a doplňkové informace

Dezinfekcí matrací vytvoříte prostředí nepřátelské k roztočům, bakteriím a plísním. Doporučujeme Vám naše hloubkové strojová parní , pěnové nebo horkovodní čištění a potah nebo matraci postříkat DEZISANem Spray a nechat řádně vyschnout. Následně budou matrace připraveny k používání. Tato metoda DEZISAN je šetrná ke všem materiálům včetně jemné kůže, textilu a gumy. Její aplikací předejdete vzniku zápachu popřípadě již vzniklý zápach zcela odstraníte a zabezpečíte tím mikrobiální čistotu, která je dobrou prevencí před vznikem kožních plísní.

Dezinfekci koberců a likvidace zvířecích pachů a bakterií provádíme hloubkovým horkovodním nebo parním čištění koberců profi systémem STEAM PRO Hot box v kombinaci a užitím profi desinfekčních přípravků Dezisan Spray Vettex. Dezinfekce  nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Dezinfikuje, odstraňuje zápach organického původu, likviduje plísně. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem.

Desinfekci sedaček a čalouněného nábytku provádíme hloubkovým horkovodním nebo parním čištěním profi systémem STEAM PRO Hot box v kombinaci a užitím profi desinfekčních přípravků DEZISAN, likvidující pachy, bakterie, viry, plísně, odstraňující skvrny. Nepoškozují žádné materiály – jsou nekorozivní. Neobsahují agresivní nebo hořlavé látky jako chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Nedráždí pokožku. Ošetřené povrchy jsou dlouhodobě chráněny. Přípravky nezanechávají nepříjemný zápach, naopak příjemně voní.

Dezinfekce povrchů

Desinfekci povrchů, podlah a dlažeb provádíme hloubkovým horkovodním nebo parním čištěním profi systémem STEAM PRO Hot box v kombinaci a užitím profi desinfekčních přípravků DEZISAN PROFI. Účinnost impregnace závisí na koncentraci a ředění tekutého dezinfekčního prostředku určeného pro dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a vybavení ve zdravotnických zařízeních (možné používat i v přítomnosti lidí), v potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, veřejných prostorách a jejich zařízeních. Přípravek je určen pro profesionální použití.

Desinfekci prostor, kanceláří, bytů a domů či komerčních prostor a restauračních zařízení provádníme kombinací několika čistích metod s následnou ochranou desinfekcí metodou DEZISAN likvidující bakterie, viry, plísně, odstraňující pachy, nepoškozující žádné materiály – nebělící, nepoškozující barvy, materiály nijak neznehodnocující. Neobsahující agresivní nebo hořlavé látky jako chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Námi používané dezinfekce nezanechávají nepříjemný zápach, naopak příjemně voní. Přípravky nedráždí pokožku, nevyvolávají alergické reakce.

TIP: Kompletní vyčištění a desinfekcí prostoru kanceláří, bytů, domů, saun, solárií, kadeřnických či beauty salonů, fitness a wellness centrer, lavic, stolů, křesrl a sedaček, klik, cvičebních strojů a pomůcek, toaletních prkének, umyvadel, odpadkových košů, kuchyní, spotřebičů odstraníte zápach a ozdravíte celkově prostředí, a to zejména v období rozšířených chřipkových či jiných epidemiích.

Tento kombinovaný účinný čistící a desinfekční způsob je charakteristický svým dlouhotrvajícím antibakteriálním (G+ a G- bakterie), antivirovým (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus) a protiplísňovým (MM. Terrae, M. avium) účinkem.

Dezinfekce a antibakteriální ochrana povrchů

Antibakteriální impregnace povrchů SUPREME NanoShield fungující na bázi nanotechnologie a vytvářešní odporové vrstvy je lihový nano přípravek pro  povrchovou ochranu povrchů včetně skleněných ploch. NanoShield  je  revoluční  přípravek  obsahující  nanočástice  TiO2  a  SiO2.  Unikátní  spojení  těchto  látek  dodávají  samotnému  přípravku specifické vlastnosti. Nanočástice SiO2 vytvářejí vysoce hydrofobní vrstvu, která vytváří tvz. Lotosový-perličkový efekt. Na opak nanočástice TiO2, který vytváří vysoce fotokatalickou vrstvu zabraňující usazovaní mastnoty. Dohromady vytváří jedineční samočistící povrch, který šetří čas a náklady na jeho běžnou údržbu.

Princip fotokatalýzy povrchů je založen na tom, že oxid  titaničitý  TiO2se  vyznačuje  obzvláště  vysokou  fotokatalickou  aktivitou.  K  dosažení  fotokatalýzi  je  zapotřebí  světlo  (UV  paprsky)  +  částice kyslíku  +vzdušná  vlhkost  +  aktivní  plocha  ošetřena  SUPREME  NanoShield.  TiO2má  výjimečnou  vlastnost  absorbovat  energii  obsaženou  ve slunečním  záření  apoužít  ji  kcílenému  odbourávání  oxidů  dusíku  (NOx)  aorganicko-chemických  škodlivých  látek.  Tím  dochází  k samočistícímu efektu ošetřených ploch materiálu.

Samočistící impregnace povrchů, fasád, střech, zdí a kamene

Impregnace povrchů se samočistícím efektem provádí naše firma na základě odborné způsobilosti a aplikační certifikace prostřednictvím multifunkční suspenze FN NANO® s fotokatalytickým efektem. Povrchy zdí a střech mohou velmi snadno a za přijatelnou cenu získat samočistící schopnost, která je udrží dlouhodobě čisté s životností kolem 10-ti let.

Dezinfekce povrchů

** Pro zoobrazení technických informací ohledně multifunkční technologie FN NANO – klikněte na textové pole.

Takto profesionálně ošetřený povrch netrpí uplýváním sazí ani prachových částic či tvorbou pavučin a takto ošetřené povrchy neporůstají zelenou řasou a návazně pak ani lišejníky a mechy. K dosažení uvedeného stačí profesionální aplikace ochranných impregnačních multifunkčních nátěrů suspenzemi FN NANO® s fotokatalytickým efektem.

Impregnační suspenze FN NANO® jsou v plném slova smyslu nanotechnologií budoucnosti. Mezi nanotechnologické produkty můžeme počítat i nátěrové hmoty, jejichž mikroskopická struktura a složení jsou založeny uplatnění nových poznatků z oblasti mikrosvěta. Tyto produkty využívají specifických vlastností nanočástic nebo nanovláken pro výrazné zvýšení kvalitativních parametrů, nebo

dosažení zcela nových vlastností (mimořádná odolnost proti otěru, minimální odraz radarového signálu, snížená prostupnost elektromagnetického záření, vysoká tepelněizolační schopnost, samočistící povrchy, čištění vzduchu a vody a další).

Vizualizace schéma fotokatalýzy | FN NANO®

desinfekce povrchu

FN NANO® jsou svým složením vodné suspenze fotoaktivního oxidu titaničitého ve směsi anorganických pojiv. Nanesený nátěr po zaschnutí vytvoří na povrchu vysoce porózní tenkou vrstvu o síle 0,005 – 0,05 mm. Patentovaná kompozice FN NANO® vytváří takovou strukturu a morfologii vrstvy, v níž je maximálně zachována foto aktivita nanočástic TiO2. 1m2 plochy pokryté suspenzí FN NANO® tak vytváří 500 m2 fotoaktivní plochy nanočástic TiO2, na níž může probíhat fotokatalytický́ proces. To zajišťuje povrchům ošetřeným FN NANO® mimořádnou fotokatalytickou účinnost a samočistící schopnost s 10-ti letou životností ochrany ošetřených svislých a šikmých povrchů fasád, střech a zdiva.

Vizualizace reakční schopnosti fotokatalýzy | FN NANO®

Desinfekce povrchu

Ideálním podkladem pro samočistící fotokatalytické impregnace a ochranné suspenze FN NANO® je beton, silikátové omítky a barvy, kámen (zejména vápenec, mramor, opuka, pískovec), neglazovaná keramika (obklady, cihly, střešní tašky). Aplikovat lze i na akrylátové omítky a barvy. Nanášení vyžaduje speciální air-less technologii a aparaturu, provádí se stříkáním (pistole HVLP) v kombinaci s profi aplikačním válečkem. Aplikaci je vhodné realizovat prostřednictvím certifikované odborně prováděcí firmy.

Impregnace fasád, střech, zdiva, cihel prostřednictvím fotokatalytické suspenze FN NANO® provádíme jako samočistící ochranu povrchů v níže uvedených oblastech s 10-ti letou garancí impregnace:

 • dlouhodobé zachování čistého povrchu stěn, střech a stavebních konstrukcí
 • pro zamezení tvorby usazenin na povrchu ošetřeném suspenzemi FN NANO®
 • ochrana proti uplývání a redukce výskytu sazí, prachových částic, mikro kapének tuku, mastnot aj.
 • omezení výskytu a tvorby mechů a řas, kdy fotokatalytický́ efekt zabraňuje na těchto plochách růstu plísní, řas, lišejníků a mechů
 • anti-graffiti ochrana plochy, na nichž je nanesena silnější vrstva suspenze FN NANO® (0,1 –0,2 mm), vykazují díky vlastnostem silný́ antigraffiti efekt

Ceník profesionálních služeb

 • od 250,- Kč bez DPH per hod per pracovník | dezinfekce povrchů a prostor
 • od 55,- Kč bez DPH per m2 | dezinfekce podlah a povrchů
 • od 55,- Kč bez DPH per m2 | dezinfekce koberců a textilií
 • od 450,- Kč bez DPH per matraci | dezinfekce postelí a lůžek
 • od 100,- Kč bez DPH per sedací místo | dezinfekce sedaček
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.