Kontakt firmy

Čištění podlah, mytí podlah, čištění keramický podlah a obklad, čištění koberců, průmyslové čištění, parní čištění, parní a horkovodní čištění povrchů, čištění gastro povrchů a odstranění graffiti, strojový úklid, strojové čištění, odmašťování povrchů a podlah, hloubkové čištění povrchů, čištění dlažeb a venkovních povrchů, impregnace podlah a povrchů a nanotechnologické čištění a impregnace povrchů Vám jsme připraveni zajistit v rámci Prahy a České republiky. dle interních směrnic Diamond Professional™ a závazné a odborně způsobilé certifikace britského institutu IICRC™ a patentního odborně prováděcího systému ISIS System®.

image01

Úklid Express® poskytuje profesionální úklidové služby včetně čištění kobercových, textilních, podlahových, fasádních a střešních materiálů v rámci celé České a Slovenské republiky prostřednictvím patentních certifikovaných systémů FANK DEEPOSPRAY, MOSMATIC, HTC a ROTOVAC, prostřednictvím kterých dosahujeme nejvyšších možných výsledků z hlediska možného dosaženého výsledku úklidu, renovace a čištění povrchů. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo emailem.

image02

Tato interní technologická  norma naší firmy  přináší maximální spokojenost Vás - našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany podlahových povrchů a svěřeného majetku.

Kontaktní informace

ÚKLID EXPRESS®
Evropská 696/113
Praha 6 - 160 00
Czech Republic

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.uklid-express.cz

Tel: +420 606 741 841
Tel: +420 603 580 815
Tel: +420 603 580 927

IČ: 75858568
DIČ: CZ7903040431
Č.Ú: 222764460/0300

Vedení firmy je zastoupeno odborně způsobilými OSVČ osobami pro oblast údržby a čištění  a úklidu povrchů, jenž jsou členy asociace National Flooring Association – NWFA.

image03

PŘÍJEM TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK
8:00HOD - 19:00HOD

V případě Vašeho zájmu o naše služby mimo uvedený čas, nás kontaktujte emailem či poptávkou.

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.
Email(*)
Vyplňte prosím email.
Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.
Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.
(*)
Neplatný vstup
Ověření(*)
Neplatný vstup

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.