Kontakt firmy

Čištění podlah, mytí podlah, čištění keramický podlah a obklad, čištění koberců, průmyslové čištění, parní čištění, parní a horkovodní čištění povrchů, čištění gastro povrchů a odstranění graffiti, strojový úklid, strojové čištění, odmašťování povrchů a podlah, hloubkové čištění povrchů, čištění dlažeb a venkovních povrchů, impregnace podlah a povrchů a nanotechnologické čištění a impregnace povrchů Vám jsme připraveni zajistit v rámci Prahy a České republiky. dle interních směrnic Diamond Professional™ a závazné a odborně způsobilé certifikace britského institutu IICRC™ a patentního odborně prováděcího systému ISIS System®.

image01

Úklid Express® poskytuje profesionální úklidové služby včetně čištění kobercových, textilních, podlahových, fasádních a střešních materiálů v rámci celé České a Slovenské republiky prostřednictvím patentních certifikovaných systémů FANK DEEPOSPRAY, MOSMATIC, HTC a ROTOVAC, prostřednictvím kterých dosahujeme nejvyšších možných výsledků z hlediska možného dosaženého výsledku úklidu, renovace a čištění povrchů. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo emailem.

image02

Tato interní technologická  norma naší firmy  přináší maximální spokojenost Vás - našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany podlahových povrchů a svěřeného majetku.

Kontaktní informace

ÚKLID EXPRESS®
Evropská 696/113
Praha 6 - 160 00
Czech Republic

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.uklid-express.cz

Tel: +420 606 741 841
Tel: +420 603 580 815
Tel: +420 603 580 927

IČ: 75858568
DIČ: CZ7903040431
Č.Ú: 222764460/0300

Vedení firmy je zastoupeno odborně způsobilými OSVČ osobami pro oblast údržby a čištění  a úklidu povrchů, jenž jsou členy asociace National Flooring Association – NWFA.

image03

PŘÍJEM TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK
8:00HOD - 19:00HOD

V případě Vašeho zájmu o naše služby mimo uvedený čas, nás kontaktujte emailem či poptávkou.

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím údaj.
Vyplňte prosím email.
Vyplňte prosím údaj.
Vyplňte prosím údaj.
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.