Čisté a voňavé – mějte sedačky zase jako nové

Koupě kvalitní a pohodlné sedačky není nic levného. Zvlášť když chceme, aby vydržela mnoho let. Jenže ani taková pohovka nebo třeba měkoučké křeslo nevydrží krásné navždy. Jednou přijde chvíle, kdy už začne dělat víc ostudy než parády. A pak je nutné pořádně ho vyčistit.

Ať už je pohovka, křeslo nebo třeba židle z jakéhokoliv materiálu, vždy je potřeba udržovat je. Ale běžné omývání a oprašování ani tak nestačí, protože v látkách a podsedácích či čalounění se usazují mikročástečky prachu a špíny, roztoči a alergeny. A po několika letech musíte zvolit profesionální čištění sedaček. Jen to jim vrátí zašlou slávu a lesk.

Do hloubky

Nejde jen o to, že profesionálové dokážou sedačky zbavit povrchové špíny. Díky špičkovým technologiím, kvalitním čisticím prostředkům a letům praxe umějí pracovníci společnosti Úklid Express® vyčistit sedačky i židle do hloubky. Tím je zbaví jak větších nečistot, tak alergenů, roztočů a dalších mikroorganismů. Součástí je také suché čištění, kartáčování a klepání. A co víc, samozřejmostí je zde i impregnace sedaček, která jim poskytne jakousi ochrannou vrstvu a udrží je čistší mnohem déle.

Bez práce

Kdo se někdy pustil do podobného generálního úklidu sám, ví, kolik je to práce, jak je to úmorné a kolik času to zabere. Běžný pracující člověk na to nemá dost času ani sil. A nebo nad tím stráví celý víkend. Profesionálové to umějí rychle, mají mnoho zkušeností a vše udělají k nejvyšší spokojenosti klienta. Ostatně, nezůstávají jen u běžných postupů, možná je třeba i dezodorace sedaček, která je prodchne svěží vůní. Zkrátka během krátké doby je vše hotové a vypadá i voní jako nové – a klient nemá jediný důvod si stěžovat. A možná i proto služeb společnosti Úklid Express® využívá čím dál více lidí, kteří jsou poté naprosto spokojení.