Vstupte do nového roku s novým kobercem

Ne nadarmo se říká, že „jak na Nový rok, tak po celý rok". První leden už je sice za námi, ale i tak je pořád vhodný čas na změny – a to i na změny v našich obydlích. A co všechny zaujme a nadchne jako první, když vstoupí domů? Čistotou vonící nadýchaný koberec plný barev a měkký na dotek – a to přitom vůbec nemusí být nový! Zkuste třeba novoroční čištění koberců a uvidíte.

Připadá-li vám váš starý koberec zašlý, plný prachu a špíny a nevíte-li si s ním rady, nemusíte zoufat. A ani bláznivě šetřit tisíce korun na nový. Stačí ho řádně vyčistit a rázem nikdo nepozná, že už ho máte spoustu let. Bude vypadat jako právě koupený – a bude vonět, jako byste ho posypali právě rozkvetlými květy lučních květin.

Dezinfekce i aromatizace

Dnes už je možné téměř cokoliv – proč by tedy nešlo starší koberec zahalit do hávu, který bude vyzařovat novotou a ohromí jak majitele, tak hosty? S firmami jako Úklid Express® to jde snadno, levně, rychle a bez sebemenších problémů. Stačí si objednat odborníky na čištění koberců a pak se jen těšit, až dorazí. Vše mají s sebou a nepotřebují od vás vůbec nic – snad jen trochu vody. A během chvíle je vše hotovo (vše samozřejmě závisí na množství a typu koberců a velikosti plochy). Ale nic pro ně není problém – levný koberec ani ten nádherný perský. Desinfekce koberců přitom probíhá tak šetrně, aby se nezničila jak vlákna, tak nedošlo k ohrožení lidí ani zvířat. Ale všechny bakterie, mikroby, nečistoty i viry jsou rázem zničeny. A navíc je součástí i impregnace koberců, která zajistí, že jim čistota a krása vydrží ještě i po dlouhé týdny či dokonce měsíce.

Jak na Nový rok...

Odborníci přitom nezanedbávají ani takový detail jako je aromatizace koberců, protože díky ní se provoní celý byt nebo kancelář. A i tato vůně přetrvává velmi dlouho. Jakmile je vše hotovo, můžete si být jisti, že máte zase na rok klid – protože takto důkladně vyčištěné koberce vám vydrží nádherné jistě až do začátku příštího roku.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.