Blog

Čištění koberců a impregnace koberců

Akce OC Chodov

Čištění koberců je prováděno certifikovanými metodami a profi kartáčovacími, horkovodními a parními systémy MULTI CLEAN 350 | PROCHEM STEAM PRO Hot Box a DESIDERIO , antibakteriální čištění koberců, horkovodní čištění koberců, parní čištění koberců, čištění koberců horkou vodou, čištění koberců párou, pěnové antibakteriální čištění koberců, čištění koberců se silným znečištěním, hloubkové čištění koberců, rotační kartáčování.

Číst dál...

Hloubkové čištění látkových sedaček a impregnace sedaček

Každý doma na něčem musí sedět, na něčem spát. Jsou nedílnou součástí domovů i pracovišť.

Čištění sedaček, čištění křesel, čištění čalounění, čištění polstrování židlí, čištění opěráků a madel, čalouněných lavic, čištění podsedáků, čištění sedacích pytlů, čištění matrací, odstranění skvrn a fleků, čmáranců, a různých možných i nemožných znečištění.

Číst dál...

Pára je skvělým pomocníkem při úklidu a čištění

Odstranit různé nečistoty, které ulpívají na celé řadě povrchů, může být v dnešní době poměrně velkým problémem. A to z toho důvodu, že ne vždy můžeme zvolit ten správný čistič. Většinou však žádný volit ani nemusíme, jelikož si lze pomoci běžnou vodou – pouze ohřátou na bod varu. Na mysli totiž máme čištění párou, tedy možnost, kdy využijeme především její teplotu, která pomůže i dlouhodobé nečistoty rychle a jednoduše odstranit. A to bez nutnosti použít další různé chemické prostředky, u kterých může hrozit poničení původního materiálu.

Číst dál...

Jarní úklid volá – víte, jak si ho usnadnit?

Každá žena v domácnosti, ale i ta, která většinu svého času věnuje práci a kariéře, to dobře ví. S jarem přichází nejvhodnější čas na generální úklid, kterému by neměla uniknout jediná část vašeho domova. Jenže ne vždy na to máme chuť, čas a náladu. Co s tím?

Číst dál...

Čas na jarní úklid je tady!

Vánoce jsou dávno pryč, sváteční a poklidné časy uběhly jako voda a v domácnostech se pomalu a nenápadně zase začíná kupit nepořádek. To, co zajistil předvánoční úklid, je totiž už dávno minulostí. A i vzhledem k vládnoucímu počasí je možné už nyní říci, že se kvapem blíží čas na řádný jarní úklid.

Číst dál...

Vstupte do nového roku s novým kobercem

Ne nadarmo se říká, že „jak na Nový rok, tak po celý rok". První leden už je sice za námi, ale i tak je pořád vhodný čas na změny – a to i na změny v našich obydlích. A co všechny zaujme a nadchne jako první, když vstoupí domů? Čistotou vonící nadýchaný koberec plný barev a měkký na dotek – a to přitom vůbec nemusí být nový! Zkuste třeba novoroční čištění koberců a uvidíte.

Číst dál...

Vánoce jsou za dveřmi, objednejte si velký úklid!

Zřejmě jen málokterá žena by snesla, aby její domácnost na Štědrý večer vypadala jako po výbuchu. Všude nepořádek, smetí na zemi, špinavá okna, neutřený prach, zanesená koupelna. Všude musí být všechno krásné, nablýskané a voňavé a vyzdobené. Jenže kde na vánoční úklid vzít čas? Přenechejte ho raději profesionálům!

Číst dál...

Zbavte se bakterií na podlahách díky páře

Neustálé čištění, vytírání, únavné tahání kbelíků vody a zničená záda i nervy. To zná každá žena, ale i uklízečka ve velkých firmách. Ale mohou se snažit, jak chtějí, stejně běžnými úklidovými prostředky neodstraní veškeré bakterie a nečistoty. To zvládne jen pára.

Číst dál...

Vyzkoušejte parní čištění a užasnete

Je lepší používat klasické čisticí prostředky nebo je vhodnější vyzkoušet něco jiného a možná účinnějšího? Tuto otázku si klade nejen každá hospodyňka, ale i řada firem, které disponují vlastními prostory. Čím nejlépe vyčistit dlažby, obklady a další povrchy, aby to bylo opravdu funkční a smysluplné?

Číst dál...

Čisté a voňavé – mějte sedačky zase jako nové

Koupě kvalitní a pohodlné sedačky není nic levného. Zvlášť když chceme, aby vydržela mnoho let. Jenže ani taková pohovka nebo třeba měkoučké křeslo nevydrží krásné navždy. Jednou přijde chvíle, kdy už začne dělat víc ostudy než parády. A pak je nutné pořádně ho vyčistit.

Číst dál...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.